Ankara Sigortalı Taşımacılık
  • 25 Temmuz 2023
  • 14258 Görüntüleme
  • 5 Yorum
  • Evdeneve, Nakliyat, Nakliye

Ankara Sigortalı Taşımacılık

☎️ Kurumsal Telefon0538 518 26 44
✅ Firma K3 Yetki BelgesiOnaylı Şirkettir
✅ Şimşek GüvencesiGarantili Taşıma
📍 Firma Kuruluş2015’dan Beri Hizmet

Ankara Sigortalı Taşımacılık Nedir?

Nakliyat hizmetinde insanların evlerini taşırken her türlü duruma karşı eşyalarını sigortalı olarak taşıtma süreci olarak adlandırılır. Eşyaların sigortalı olarak taşınması oluşacak zarar ve hasara karşı güvence altına alınmış olur. Ankara sigortalı taşımacılık hizmeti genel olarak bütün nakliyat firmaları tarafından sunulması gereken bir hizmet türü olarak bilinmektedir. Kısa ve uzun mesafelerde veya zorlu taşıma süreçlerinin oluşacağı çevresel koşullar dahilinde Ankara sigortalı nakliyat hizmeti tercih edilmelidir. Böylece taşınma sürecinin güven altına alınması ve oluşabilecek hasar durumunda müşterinin mağduriyetinin sigorta acentesi tarafından karşılanması sağlanmış olur.

Ankara sigortalı taşımacılık genel olarak sadece ev eşyası taşıma süreçlerinde değil, farklı taşıma süreçlerinde tercih edilmektedir. Ankara sigortalı nakliyat eşya veya malzemelerin sigortalanması sürecini kapsayan genel bir önlem alma türü olarak düşünülmektedir. Ek ücret dahilinde taşıma sürecinin güvence altına alınarak gerçekleştirilmesi normal taşıma süreçlerinden biraz pahalıya mal olmaktadır.

Ankara Sigortalı Taşımacılık Fiyatları Ne Kadar?

Nakliye sektöründe sabit fiyat verme politikası bazen mümkün olmamaktadır. İnsanlar Ankara sigortalı taşımacılık fiyatları ne kadar gibi araştırmalar yaparak taşınmanın oluşturabileceği maliyeti az veya çok bilmek ister. Ankara Ankara Şimşek nakliyat olarak Ankara sigortalı taşımacılık fiyatları alt ve üst limit olarak piyasa standartlarına göre oluşturduğumuz fiyat tablomuz üzerinde kendinize en uygun sigortalı nakliyat fiyatlandırması türünü tercih ederek kendinize bir taşınma fiyat aralığını rahatça belirlemiş olursunuz.

ANKARA SİGORTALI TAŞIMACILIK LİSTESİ

25 MAYIS 2022 - GÜNCEL FİYAT LİSTESİ

Firmamızdan nakliyat alanında hizmet almak isteyenlere ücretsiz dijital ekspertiz olanağımız dahilinde fiyat teklifi sunabilmekteyiz. 2022 yılına ait güncel fiyat teklifleri almak için Whatsapp Destek hattından bizlere ulaşabilirsiniz.

Ankara sigortalı taşımacılık fiyatlarımız kişi ve kurumların genelini kapsamaktadır.

NEREDEN? NEREYE? TABAN FİYAT TAVAN FİYAT
Ankara Sigortalı Taşımacılık (Genel Eşya Sigortalama Fiyat Aralığı) 100 ₺ 750 ₺
Ankara Sigortalı Taşımacılık (Genel Eşya Sigortalama Fiyat Aralığı)( 4+1 ) 200 ₺ 500 ₺
Ankara Sigortalı Taşımacılık (Genel Eşya Sigortalama Fiyat Aralığı)( 3+1 ) 200 ₺ 350 ₺
Ankara Sigortalı Taşımacılık (Genel Eşya Sigortalama Fiyat Aralığı)( 2+1 ) 150 ₺ 300 ₺
Ankara Sigortalı Taşımacılık (Genel Eşya Sigortalama Fiyat Aralığı)( 1+1 ) 100 ₺ 250 ₺
DİĞER HİZMETLER SİGORTALAMA FİYATLARI ALT FİYAT ÜST FİYAT
Ankara Şehir İçi Sigortalı Nakliye(Genel Eşya Sigortalama Fiyat Aralığı) 100 ₺ 850 ₺
Ankara Sigortalı Şehir Arası Nakliyat (Genel Eşya Sigortalama Fiyat Aralığı) 100 ₺ 3.500 ₺
Ankara Sigortalı Ofis Taşıma (Genel Eşya Sigortalama Fiyat Aralığı) 100 ₺ 2.500 ₺
Ankara Sigortalı Parça Eşya Taşıma (Genel Eşya Sigortalama Fiyat Aralığı) 100 ₺ 2.500 ₺
Ankara Sigortalı Evden Eve Nakliyat (Genel Eşya Sigortalama Fiyat Aralığı) 100 ₺ 1.000 ₺

Tablo üzerinde yer alan fiyatlar genellikle piyasa standartlarına uygun alt ve üst limitler olarak belirlenmiştir. Bu fiyatlamalar ülkemizdeki enflasyona göre farklılık gösterebilmektedir. Her ay düzenli olarak güncellediğimiz Ankara sigortalı taşımacılık fiyatları konusunda en güncel anlık fiyat almak için şirketimiz ile temasa geçebilirsiniz.

Ankara Sigortalı Taşımacılık Firmaları Nerede?

Türkiye'nin herhangi bir ilinde yaşayan kişiler bulundukları bölgede sigortalı nakliyat firmaları nerede gibi taramalar yapabilmektedir. İnternet ortamında farklı sonuçlar ortaya çıkmakta ve bulunduğu konumdan en iyi Ankara sigortalı nakliyat firmalarına ulaşmak için telefonun mobil konumu açılarak internet üzerinde tarama yapılmalıdır. Bu şekilde oluşturulacak bir araştırma sonucunda bağlı bulunduğunuz il ve ilçe de hizmet veren sigortalı nakliyat firmalarına ulaşmanız mümkün olmaktadır.

Şirketimiz genel olarak Ankara merkezinde bulunsa da Ankara geneline Ankara sigortalı nakliyat firmaları hizmeti sunabilme kapasitesine sahiptir. Her türlü donanım ve ekipmanlarımız ile sizlere üst seviyede hizmet vermeye özen göstermekteyiz.

Ankara Sigortalı Taşımacılık Nasıl Sunuluyor?

Ankara Ankara Şimşek nakliyat firması telefon numaralarından veya online destek hattından bize ulaşan müşterilerimiz ile detaylı bir görüşme yaparak online ekspertiz yöntemi sayesinde evde bulunan eşyaların miktarı, taşınma güzergahı, çevresel koşullar hesap edilerek Ankara sigortalı nakliyat fiyat sunumu yapılmaktadır. Sigorta poliçesi ve diğer masraflar bu sunulan fiyata dahildir. Anlaşma yapıldıktan sonra firmamızın bağlı bulunduğu sigorta acentesi ile görüşmeler yaparak eşyaları sigortalanmasını sağlamaktayız.Sigortalama işlemi çok kısa süre içerisinde gerçekleşmektedir. Gerek bireysel veya firmalar eşya veya malzemelerini kendileri sigortalatabilir.

Ankara sigortalı taşımacılık olarak sigortalama işlemleri tamamlandıktan sonra rutin olarak eşyaların taşınma işlemine geçilerek taşınma süreci koordineli bir şekilde gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır. Burada en önemli detay eşyaların taşınmadan önce sigortalı olarak güvence altına alınması ve bu süreç zarfında sonra taşınmanın son aşamaya kadar sigorta sigortalı olarak gerçekleştirilmesi sağlanmalıdır.

Ankara Sigortalı Taşımacılık Hizmetinde Sigorta Acentesi Seçiminin Önemi

Ankara sigortalı nakliye hizmeti almak istiyor iseniz bunun genellikle nakliyat firmasından talep etmeniz gerekmektedir. Nakliye firmalarının ticari potansiyeli ve anlaşmaları olduğu için daha uygun fiyatlara ve şartlara göre anlaşma yapma yetenekleri bulunmaktadır.

Bireysel ve kurumsal kişiler nakliye firmalarının Ankara sigortalı taşımacılık hizmeti sigortalama işlemlerini kendimi tercih ettikleri sigorta acentalarından alabilme haklarına sahiptir. Lakin sigorta acentesi seçerken dikkatli olmakta fayda vardır. Sigorta şartlarını ve koşullarını bilmek ve ne tür süreçlerin Ankara sigortalı nakliye hizmeti dahilinde olup olmamasını bilmek için sigorta firmasından her türlü bilgilendirmeyi talep etmeleri gerekmektedir.

Gerekli bilgilendirme alındıktan sonra sigortalama türü ve kapsamı belirlenmelidir. Sigortama işlemleri yapılarak bireysel ve kurumsal sigortalama müşteri gözetiminde gerçekleştirilmelidir.

Sigorta acentesi seçerken bu gibi önemli detaylar göz önünde bulundurularak her türlü sürecini hesaplanarak fiyatların şekillenmesi sağlanmalıdır. Bu süreçle ilk defa karşılaşacak olan kişilerin gerekli pozisyonlara almasında sorun yaşanmaması adına bu süreci kesinlikle nakliyat firmalarına bırakılması gerekmektedir. Ankara sigortalı nakliye hizmetinde gerekli şartları ve koşulları en iyi şekilde değerlendirme ve anlaşmaları yapabilme pozisyona sahip olan nakliyat firmaları tercih edilerek gerek şehir içi ve şehirler arasında sigortalı taşıma tercih edilmelidir.

Ankara Sigortalı Taşımacılık Hangi Durumlarda Tercih Edilmeli?

Gerek şehir içi ve şehirlerarası taşınmalarda Ankara sigortalı taşımacılık hizmeti güvenle tercih edebilirsiniz. İnsanların eşyalarını yeni ve pahalı olması durumu ile gerek Ankara şehir içi nakliyat veya Ankara şehirler arası nakliyat hizmetinde eşyaların sigortalı taşıması gerekli görülmektedir. Zorlu taşıma süreçleri ve yol koşulları göz önünde bulundurulduğunda olası bir zarar sonucu müşterinin mağdur olmaması adına firma gerekli önlemleri almakla yükümlüdür.

Taşıma süreçleri ve yol durumu öngörülebilir olmadığı durumlarda mağduriyetin oluşmaması için sigortalı taşımacılık hizmeti kesinlikle can simidi olarak mağduriyeti ortadan kaldırmaktadır.

Ankara sigortalı nakliyat bütçeyi zorlayan bir taşıma türü olduğu için yakın mesafelerde tercih edilmesi gerekli görülmemektedir. Bu gibi durumlarda müşteri güvencesi tercih edilerek nakliye hizmetinin gerçekleşmesi gerekmektedir. Firmanın deneyimli ve işini bilen nakliye şirketinin birisi olması müşteri memnuniyetini önemseyerek her türlü süreci kontrol altına alarak hasarsızlık ilkesi ile hizmet etme tecrübesine sahip olması gerekmektedir. Nakliye hizmeti alırken tercih edilen nakliye şirketinin her açıdan en iyi hizmet sunan firmalar arasında yer alması ve müşteri odaklı hizmet prensibi ile hareket etmesi müşterinin hakkını savunmasında en önemli etken olarak görülmektedir.

Ankara Sigortalı Taşımacılık Hizmeti Ankara Şimşek Nakliyattan Alınır

Ankara Şimşek nakliyat firması Ankara sigortalı nakliyat firmaları arasında yer almaktadır. Şirket olarak sigortalı taşımacılık süreçlerinde gerekli koşulları ve şartları yasal güvence ile yerine getirmiş ve getirmeye de devam etmektedir.

Geçmişten gelen firma deneyimi sayesinde her zaman işimizin kalite ile sonuçlanması için gerekli olan bütün yükümlülüklerimizi harfiyen yerine getirmekten çekinmiyoruz.

Bugüne kadar sunduğumuz birçok Ankara sigortalı taşımacılık hizmetimiz sayesinde hiçbir sorun oluşmadan insanlarımızı bulundukları noktadan farklı noktaları taşıdık ve taşımaya da devam etmekteyiz. Firma güvencesi anlayışını da dahil ederek gerek sigortalı taşımacılık hizmetini gerek kalmadan müşterilerimizin şartlarına göre kendimizden ne fedakarlıklar ile hizmetlerimizi sürdürmeye çalışmaktayız.

Her türlü koşulda en iyi şekilde şartları inceleyerek müşterilerimize gerekli gördüğünüz taşınma sürecini en iyi şekilde sunmaya çalışmaktayız.

4 Yorum

Müşteri Yorumu

Recep Özen

15 Mart 2022

Ankara içi evimizin taşınması konusunda bu arkadaşlar ile anlaştık. Herşey güzel başladı ve özenle gerçekleştirildi. Temiz ve disipli olarak eşyalarımız hasar görmeden taşındı. İşini çok iyi yaptılar. Ben çok memnun kaldım. Umarım sizlerde memnun kalırsınız. Herşey gönlünüzce olsun. Bol kazançlar

Ankara Şimşek Nakliyat

Ankara Şimşek Nakliyat

15 Mart 2022

Bizler sizlere hizmet etmek için varız. Memuniyetinizi önemsiyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için çok teşekkür ediyoruz. İyi günler diyoruz.

Müşteri Yorumu

Leyla Karacan

09 Mart 2022

İnternetten bulduk şirketi ve anlaştık. Acil taşınmamız gerekiyordu. Gün içinde anlaştığımız saatte geldiler ve eşyaların ambalaj ve kutulama işlemlerini hızlıca düzenli şekilde yaptılar. Eşyalar özenle paketlendi ve taşındı. Yeni evimizede aynı düzenle eşyalar transfer edildi. Bizlere sorunsuz ve hiç bir eşya ya hasar vermeden taşıma sundukları için çok teşekkür ediyorum ve güzel kazançlar diliyorum.

Müşteri Yorumu

Hasan Taşmaz

03 Mart 2022

Bu firmayı bir arkadaşım tavsiye etmişti. Aradık ve görüştükten sonra dijital ekspertiz yaptılar. İnceleme sonrası bizlere fiyat sundular. Zaten piyasanın durumu belli ve bizde kabul ettik ve taşındık. Eşyalar ambalajlandı ve asansör yardımı ile taşıma sundular. Planlı sunulan hizmette hiç pişman olmadan güzel ve temiz bir hizmet aldık diyebilirim. Şirket ekibine bol kazançlar diliyorum. Gönül rahatlığı ile sizlerde bu firma ile taşınabilirsiniz.

Yorum Yap

TEMAS KUR