Ankara Parça Eşya Taşımacılığı
  • 25 Temmuz 2023
  • 18520 Görüntüleme
  • 5 Yorum
  • Parça, Eşya, Taşımacılığı

Ankara Parça Eşya Taşımacılığı

☎️ Kurumsal Telefon0538 518 26 44
✅ Firma K3 Yetki BelgesiOnaylı Şirkettir
✅ Şimşek GüvencesiGarantili Taşıma
📍 Firma Kuruluş2015’dan Beri Hizmet

Ankara Parça Eşya Taşıma Nedir?

İnsanların evlerinde bazen fazlalık olarak nitelendirilen eşyalar bulunmaktadır. Bu fazlalık eşyaların şehir içinde ve şehirler arası taşınması işlemine Ankara parça eşya taşıma denilmektedir. Mobilya beyaz eşya ve farklı literatürdeki eşleme malzemelerin küçük kamyonet türü araçlar ile belirlenen noktalara taşınması Ankara parça eşya taşımacılığı hizmeti adı altında gerçekleştirilmektedir. Bu hizmet küçük ebatlı eşya ve malzemelerin taşıma süreci olarak adlandırıldığı için çok uygun fiyatlara bu hizmetin sunulması mümkün olmaktadır.

Ankara Parça Eşya Taşıma Fiyatları Ne Kadar?

Ankara Şehir içi parça eşya taşıma ve Ankara şehirler arası parça eşya taşıma fiyatları bazı durumlarda farklılık gösterebilmektedir. Ankara Ankara Şimşek nakliyat olarak firmamız 2022 ocak ayı nakliyat piyasası fiyatlarını inceleyerek en uygun Ankara parça eşya taşıma fiyatları tablosu oluşturmuştur. Tablomuzda Ankara parça eşya taşıma fiyatları nın alt ve üst limitleri belirtilerek fiyat araştırması yapan kişi ve firmaların belirli bir fiyat çerçevesinde hizmet almaları hedeflenmektedir.

ANKARA PARÇA EŞYA TAŞIMACILIĞI LİSTESİ

25 MAYIS 2022 - GÜNCEL FİYAT LİSTESİ

Firmamızdan nakliyat alanında hizmet almak isteyenlere ücretsiz dijital ekspertiz olanağımız dahilinde fiyat teklifi sunabilmekteyiz. 2022 yılına ait güncel fiyat teklifleri almak için Whatsapp Destek hattından bizlere ulaşabilirsiniz.

Ankara parça eşya taşımacılığı fiyatlarımız kişi ve kurumların genelini kapsamaktadır.

NEREDEN? NEREYE? TABAN FİYAT TAVAN FİYAT
Ankara Parça Eşya Taşıma (Genel Fiyat Aralığı) 250 ₺ 7.000 ₺
Ankara Şehir İçi Parça Eşya Taşıma (Genel Fiyat Aralığı) 350 ₺ 4.000 ₺
Ankara Şehirler Arası Parça Eşya Taşıma (Genel Fiyat Aralığı) 750 ₺ 7.000₺

Fiyat araştırması yapan kişi ve kurumların yukarıda sunduğumuz fiyat aralığı çerçevesinde fiyat talep etmeleri alacakları hizmetin kalitesi ve memnuniyeti açısından önem taşımaktadır. Bireysel talebinizin şekline göre sizlerde Ankara parça eşya taşıma fiyat teklifi talep etmek için şirketimizin online destek platformlarından veya WhatsApp destek hattın dan ücretsiz ekspertiz ve fiyat teklifi alarak kendinize uygun taşıma hizmeti alabilirsiniz.

Ankara Parça Eşya Taşıma Firmaları Nerelerde Yer Alır?

Sizlerde Ankara parça eşya taşıma firmaları hizmeti sunan firmaları arıyor iseniz bu şekilde araştırmalar yaparak nakliyat firmalarına ulaşmanız mümkündür. Karayolu taşımacılığı kategorisi altında hizmet sunan nakliyat firmaları birçok nakliye hizmetini kendi bünyesinde sunabilmektedir. Ankara parça eşya taşımahizmeti de bu hizmete dahil olmaktadır.

Gerekli araç filosuna sahip olan nakliyat şirketleri birçok alanda nakliye sektörünün barındırdığı hizmetli güvenle müşterilerine bulabilme yeterliliğine sahiptir. Ankara Ankara Şimşek nakliyat firması olarak bizlerde kamyon ve kamyonet tarzı araçlarımız ile her türlü talebi karşılayabilme kapasitesine sahip bir firma firmayız.

Ankara parça eşya taşıma firmaları taramalarında yer almak için firmamızın altyapısını genişletmekteyiz. Dijital ortamlarda daha çok etkileşim almak ve ulaşılabilirlik adına maddi yatırımlarımızı şirket olarak sürdürmekteyiz.

Ankara Parça Eşya Taşımacılığı Hizmeti Aşamaları Nasıl Sunuluyor?

Küçük çaplı malzeme ve eşya taşıma alanında firmamıza başvuru Ankara parça eşya taşımacılığı hizmeti almak isteyen kişilere online ekspertiz hizmetinden sonra en uygun fiyatın sunulmasını sağlamaktayız. Bireysel ve tüzel kişilere sunduğumuz fiyatlamalar dahilinde hizmet sunum projesi titizlikle açıklanarak müşterinin kafasında oluşabilecek kuşku ve tedirginlik ortadan kaldırılması sağlanmaktadır.

Gerekli soru cevap bilgilendirme süreci tamamlandıktan sonra anlaşma sağlanır ve taşınma günü saati ve tarihi belirlenir. Belirlenen araç ve ekip ile parça eşya ilk olarak ambalajlama işleminden geçirilir ve gerekli gördüğü takdirde kolileme işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Parça eşya veya malzeme taşıma personelimiz ile kapalı kasalı nakliyat aracımıza taşınarak yerleştirilmesi yapılmaktadır. Müşterinin bize belirttiği adrese doğru aracımız yola çıkmaktadır. Belirlenen saat ve günde eşya veya malzeme adrese teslim edilerek taşıma süreci tamamlanır.

Ankara parça eşya taşıma hizmeti bu şekilde gerçekleştirilmekte ve gerek Ankara içerisinde ve şehirler arası parça eşya taşıma şeklinde hizmet sunularak insanların taleplerinin güvenle karşılanması sağlanmaktadır.

Ankara Parça Eşya Taşımacılığında Araç Seçiminin Önemi

Ankara şehirler arası nakliyat veya Ankara şehir içi nakliyat olarak parça eşya taşıma hizmetinde eşyaların veya malzemelerin adet,boyut ve miktarı gibi detaylara göre araç seçimi yapmak gerekmektedir. Bu doğrultuda karar verecek olan firma yetkilileri taşınma fiyatınında doğrudan etkileneceğini bildiği için olabildiğince dikkatli davranarak hareket edeceği bilinen bir gerçektir.

Ankara parça eşya taşıma hizmeti sunulacak olan kamyon ve kamyonet gibi araçların gerekli bakım ve kontrolleri yapılarak hizmetin sunulması gerekmektedir. Taşınmanın gerçekleşeceği adresler ve taşınma güzergahının titizlikle değerlendirilerek hizmetin sunulması da taşıma sürecinin dikkatli ve güvenli bir şekilde gerçekleşmesine olanak sağlayan faktörlerden birisidir.

Bu gibi önemli gördüğümüz detayların hesaplanması için kesinlikle Online Ücretsiz Ekspertiz hizmetimizden faydalanılması gerekmektedir. Ön inceleme raporu oluşturacak olan yetkilimiz bu gibi detayları tecrübesinden kaynaklı bildiği için bu düzlemde hareket edecek ve en uygun koşulların oluşması ve bu koşullar çerçevesinde Ankara parça eşya taşımacılığı hizmetinin gerçekleşmesi firma nezdinde sağlanacaktır.

Ankara Parça Eşya Taşımacılığı ve İndirimli Taşıma İmkanları

Ülkemizde ekonomik alanda ticari faaliyetler sürdürüldüğü takdirde birçok alanda talep oluşmakta ve bu taleplerin karşılanması için hizmet üretilmesi gerekmektedir. Ankara parça eşya taşımacılığı da orta seviyede süregelen sürekli talep edilen bir hizmettir olarak bilinmektedir. İnsanların ekonomik durumları ve ülke koşulları incelendiğinde firma olarak bizler de üzerimize düşen destekleyici adımlar çerçevesinde hizmet sunmaya özen göstermekteyiz. Belirli dönemlerde düzenlediğimiz indirimle parça eşya taşımacılığı olanaklarımız sayesinde hizmetlerimizden herkesin faydalanmasını sağlamaya çalışmaktayız.

Öğrenci memur, emekli, işçi kesimi olmak kaydı ile orta kesim insanların uygun fiyatlara Ankara parça eşya taşıma hizmeti talep etme isteklerine firma olarak kayıtsız kalamamaktayız.

İlkbahar,yaz,sonbahar, kış dönemlerinde insanların taleplerinin yoğunluğuna göre şirket olarak indirimli taşımacılık imkanı sunmaktayız. Şirket olarak %15 ve %30 indirimli fiyat sunarak insanların parça eşya taşıma hizmeti alanında ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlamaktayız.

Sunduğumuz bu ayrıcalıklı fiyatlandırma çerçevesinde sizler de kendinize en uygun Ankara parça eşya taşıma hizmeti almak isterseniz firmamızın sunduğu indirimli taşımacılık olanaklarından faydalanmanız gerekmektedir. Ankara Ankara Şimşek nakliyat olarak belirlediğimiz zaman dilimlerinde oluşturduğumuz indirimli taşımacılık imkanlarından faydalanmak için sosyal medya hesaplarımızı ve web sitemizi takip ederek sizlerde bu ayrıcalıklı taşınma imkanından hemen faydalanabilirsiniz.

4 Yorum

Müşteri Yorumu

Recep Özen

15 Mart 2022

Ankara içi evimizin taşınması konusunda bu arkadaşlar ile anlaştık. Herşey güzel başladı ve özenle gerçekleştirildi. Temiz ve disipli olarak eşyalarımız hasar görmeden taşındı. İşini çok iyi yaptılar. Ben çok memnun kaldım. Umarım sizlerde memnun kalırsınız. Herşey gönlünüzce olsun. Bol kazançlar

Ankara Şimşek Nakliyat

Ankara Şimşek Nakliyat

15 Mart 2022

Bizler sizlere hizmet etmek için varız. Memuniyetinizi önemsiyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için çok teşekkür ediyoruz. İyi günler diyoruz.

Müşteri Yorumu

Leyla Karacan

09 Mart 2022

İnternetten bulduk şirketi ve anlaştık. Acil taşınmamız gerekiyordu. Gün içinde anlaştığımız saatte geldiler ve eşyaların ambalaj ve kutulama işlemlerini hızlıca düzenli şekilde yaptılar. Eşyalar özenle paketlendi ve taşındı. Yeni evimizede aynı düzenle eşyalar transfer edildi. Bizlere sorunsuz ve hiç bir eşya ya hasar vermeden taşıma sundukları için çok teşekkür ediyorum ve güzel kazançlar diliyorum.

Müşteri Yorumu

Hasan Taşmaz

03 Mart 2022

Bu firmayı bir arkadaşım tavsiye etmişti. Aradık ve görüştükten sonra dijital ekspertiz yaptılar. İnceleme sonrası bizlere fiyat sundular. Zaten piyasanın durumu belli ve bizde kabul ettik ve taşındık. Eşyalar ambalajlandı ve asansör yardımı ile taşıma sundular. Planlı sunulan hizmette hiç pişman olmadan güzel ve temiz bir hizmet aldık diyebilirim. Şirket ekibine bol kazançlar diliyorum. Gönül rahatlığı ile sizlerde bu firma ile taşınabilirsiniz.

Yorum Yap

TEMAS KUR