Ankara Asansörlü Taşımacılık
  • 25 Temmuz 2023
  • 15281 Görüntüleme
  • 5 Yorum
  • Asansörlü, Hidrolik, Taşımacılık

Ankara Asansörlü Taşımacılık

☎️ Kurumsal Telefon0538 518 26 44
✅ Firma K3 Yetki BelgesiOnaylı Şirkettir
✅ Şimşek GüvencesiGarantili Taşıma
📍 Firma Kuruluş2015’dan Beri Hizmet

Ankara Asansörlü Taşımacılık Nedir?

Ülkemizdeki inşaat yatırımlarının gelişmesi ile birlikte şehirleşme çok büyük ilerleme kaydetmiştir. Türkiye'deki bütün il ve ilçelerde dikey ve yatay konutlar yapılarak insanların hayatlarını sürdürmeleri için gerekli olan konut talepleri karşılanmaya çalışılmıştır. Bazı noktalarda dikey yapılarda 10 kata kadar sınırlama bulunmaktadır. Bazı bölgelerde ise 50.kata kadar yapılaşma izni olduğu için bina yükseklikleri farklılık gösterebilmektedir.

Bu şekilde süregelen şehirleşme ile birlikte taşımakta belli başlı bir sorun haline gelmiştir. Yüksek binalarda yönetici izni alınmadan yük asansörünün kullanılması mümkün olmadığı için taşıma süreçlerinde Ankara asansörlü taşımacılık tercih edilerek taşınmak gerekmektedir.

Bina yüzeylerine kurulumu yapılan hidrolik asansör sistemi sayesinde insanların 50. kata kadar taşınmasına şirket olarak olanaklar sunmaktayız. İnsanların belirli çevresel koşullar dahilinde ve bu gibi yüksek noktalarda taşıma ihtiyaçlarını karşılamak adına Ankara asansörlü taşımacılık hizmet türü tercih edilmelidir. Sorunlu çevresel koşullar ve yüksek bina durumu göz önünde bulundurulduğunda bu gibi zorlu durumlarda kolay ve sorunsuz taşımacılık adına kesinlikle Ankara asansörlü nakliyat hizmeti tercih edilerek taşımacılık hizmeti alınmalıdır.

Ankara Asansörlü Taşımacılık Fiyatları Ne Kadar?

Ülkemizde asansör firmalarının da kayıtlı bulunduğu Ankara asansörcüler birliği tarafından belirlenen belirlenen Ankara asansörlü taşımacılık fiyatları çerçevesinde hizmet almak gerekmektedir. Bizleri tebliğ edilen Ankara asansörlü taşımacılık fiyatları tablosu nezdinde nakliyat hizmetleri sunulmaktadır. Aşağıda sizlere sunulacak olan fiyat tablosunda taşımacılık hizmetine dahil olan TEK YÖN Ankara asansör kiralama fiyatı dahil edilerek hesaplamalar yapılmıştır.

ANKARA ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK LİSTESİ

25 MAYIS 2022 - GÜNCEL FİYAT LİSTESİ

Firmamızdan nakliyat alanında hizmet almak isteyenlere ücretsiz dijital ekspertiz olanağımız dahilinde fiyat teklifi sunabilmekteyiz. 2022 yılına ait güncel fiyat teklifleri almak için Whatsapp Destek hattından bizlere ulaşabilirsiniz.

Ankara asansörlü taşımacılık fiyatlarımız kişi ve kurumların genelini kapsamaktadır.

NEREDEN? NEREYE? TABAN FİYAT TAVAN FİYAT
Ankara Asansörlü Taşımacılık (Genel Fiyat Aralığı) (Tek Yön) 1.350 ₺ 8.550 ₺
Ankara Asansörlü Taşımacılık ( 4+1 ) (Tek Yön) 1.450 ₺ 14.550 ₺
Ankara Asansörlü Taşımacılık ( 3+1 ) (Tek Yön) 1.350 ₺ 9.500 ₺
Ankara Asansörlü Taşımacılık ( 2+1 ) (Tek Yön) 1.100 ₺ 7.750 ₺
Ankara Asansörlü Taşımacılık ( 1+1 ) (Tek Yön) 2.500 ₺ 8.500 ₺
DİĞER HİZMETLER ASANSÖRLÜ NAKLİYAT FİYATLARI ALT FİYAT ÜST FİYAT
Ankara Şehir İçi Asansörlü Nakliyat (Genel Fiyat Aralığı) 1.250 ₺ 4.750 ₺
Ankara Şehir İçi Asansörlü Ofis Taşıma (Genel Fiyat Aralığı) 1.000 ₺ 13.000 ₺
Ankara Şehir İçi Asansörlü Parça Eşya Taşıma (Genel Fiyat Aralığı) 1.000 ₺ 13.000 ₺
Ankara Evden Eve Asansörlü Nakliyat (Genel Fiyat Aralığı) 1.000 ₺ 13.000 ₺

2022 Ocak ayı nakliyat piyasa araştırması yapılarak belirlenen fiyatlara göre alt ve üst taban fiyatlar oluşturulmuştur. Ankara asansörlü taşımacılık fiyatlarımız ile her türlü koşulda sizlerde asansörlü taşımacılık hizmetinden faydalanabilirsiniz. Kafa karışıklığı yaşıyor veya kendinize en uygun bireysel fiyat arayışında iseniz şirketimizin WhatsApp destek hattından hemen bize ulaşabilir kendimize en uygun fiyatı firma yetkili tarafından alabilirsiniz.

Ankara Asansörlü Taşımacılık Firmaları ?

Ankara asansörlü taşımacılık firmaları hizmeti veren nakliyat ve asansör şirketleri bulunmaktadır. Sermayesi olan nakliyat firmaları bünyesinde hidrolik asansör sistemini de bulundurmaktadır. Büyük firmalar hem nakliyat hizmeti hem de asansör kiralama hizmetini tek bir çatı altında sunabilme yeterliliğine sahiptir.

Sadece nakliyat hizmeti sunan küçük ölçekli nakliyat firmaları bünyesinde modüler asansör sistemi olmadığı için kiralama yöntemi ile bu ihtiyacını karşılamaktadır. Ankara asansör kiralama firmaları sadece asansör kiralama ihtiyaçı olan firmalara ve kişilere asansör kiralama hizmeti sunarak taşıma işlemini gerçekleştirmesi sağlanmaktadır.

İnternet ortamında Ankara asansörlü taşımacılık firmaları şeklinde araştırma yaptığınızda bütün hizmeti tek bir çatı altında sunan Ankara Ankara Şimşek nakliyat firması gibi firmalar bulunmaktadır. Bu gibi firmalara nakliye ve her türlü taşımacılık taleplerinizi ileterek talebiniz doğrultusunda kendinize en uygun hizmeti alabilirsiniz.

Ankara Asansörlü Taşımacılık Hizmet Etapları Nasıl Gerçekleşiyor?

Ankara asansörlü taşımacılık hizmetinde hidrolik asansör sistemi kamyon ve kamyonet üzerinde 360 derece kendi etrafında dönebilen kayar merdiven sistemi olarak bilinmektedir. 20 ve 30. katlara kadar yükselebilen bu kayar merdiven sistemi üzerinde yukarı aşağı hareket edebilen sepet sistemi bulunmaktadır. Bu sepette 600 kiloya kadar eşya veya malzeme yüklenerek transfer işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Nakliyat kamyonu sorunlu noktaya ulaştığında eşyaların transferi konusunda asansörlü taşımacılık hizmetinden destek almak zorunda kalabilir. Nakliye şirketinin kendi bünyesinde bulunan modüler asansör sistemi var ise kullanımı ile eşyaların transferi gerçekleştirilmektedir. Firmanın hidrolik asansör sistemi yok ise Ankara asansör kiralama talep ederek asansör firmalarından bu hizmeti kiralama yöntemi ile karşılanması gerekmektedir.

Modüler asansör sistemini kullanan operatör bina yüzeyine asansör kurulunun gerçekleştirerek nakliyat aracı içerisindeki eşyaların sepete yüklenerek belirlenen daireye taşıma işlemini koordine ederek bu süreci sonsuz gerçekleşmesini sağlamaktadır. Ankara asansörlü taşımacılık hizmeti bu şekilde gerçekleştirilmekte ve%100 güvenli sorunsuz eşya taşıma yöntemi olarak ülkemizin dört bir köşesinde tercih edilmektedir.

Ankara Asansörlü Taşımacılık ve Güvenli Eşya Transferi

Kontrolsüz yapılaşmanın getirdiği en büyük sorunlardan birisi çevre düzenlemesi ve çevre koşullarına göre hareket edilmeden yapılan konutların birçok noktada büyük sorunlara sebebiyet vermektedir. Böylesi noktalarda taşınmak gerçekten çok büyük zorluk ve sorunlara sebebiyet vermektedir. Çoğunlukla karşılaştığımız bu gibi durumlarda sorunsuz eşya transferinin gerçekleşmesi için Ankara asansörlü nakliyat hizmetinden destek almak zorunda kalmaktayız. Böylesi sorunlu noktalarda ve yüksek katlarda taşınma alanında hidrolik asansör %100 güvenli ve sorunsuz hizmet oluşmasındaki en büyük yardımcımız olmaktadır.

Ankara asansörlü nakliyat hizmeti eşya taşımasında çok kolaylık ile işimizin gerçekleşmesini sağlamaktadır. Hem maddi hem manevi açılan şirket ve müşteriye her türlü kolaylığı sunan ve hassas taşımalarda insanlara yardımcı olan en önemli ekipman olarak bilinmektedir.

Ankara Asansörlü Taşımacılık İle Ekonomik Hizmet İmkanı

Ankara Ankara Şimşek nakliyat marka adıyla bugünlere kadar gelmiş olan şirketimizin araç filosu içerisinde hidrolik asansör sistemi de bulunmaktadır. Bu sistem sayesinde meslektaşlarımıza Ankara asansör kiralama seçenekleri de sunarak taşımacılık alanında taleplerin güvenle karşılanması adına üzerimize düşen sorumluluk ile hareket etmekteyiz.

Yoğun taşınma süreçlerinin yaşandığı zamanlarda şirketimiz Ankara asansörlü taşımacılık hizmetinde ekonomik seçenekler geliştirerek insanların taşınma isteklerini güvenle hizmet üretmeye çalışmaktadır.

İlkbahar ve yaz aylarında %20 ve %40’a kadar indirimli seçeneklerimiz sayesinde Ankara asansörlü taşımacılık fiyatları hizmeti sunmaktayız. İnsanlara sunduğumuz bu kampanyaları sosyal medya web sitemizden yayınlamaktayız. Kampanyalarımızdan haberdar olmak için sizlerde sitemizi sık sık ziyaret edebilirsiniz.

Sizler de indirimli Ankara asansörlü nakliyat hizmetlerinden faydalanmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımızı ve Ankara Ankara Şimşek nakliyat firmasını takip ederek kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz.

4 Yorum

Müşteri Yorumu

Recep Özen

15 Mart 2022

Ankara içi evimizin taşınması konusunda bu arkadaşlar ile anlaştık. Herşey güzel başladı ve özenle gerçekleştirildi. Temiz ve disipli olarak eşyalarımız hasar görmeden taşındı. İşini çok iyi yaptılar. Ben çok memnun kaldım. Umarım sizlerde memnun kalırsınız. Herşey gönlünüzce olsun. Bol kazançlar

Ankara Şimşek Nakliyat

Ankara Şimşek Nakliyat

15 Mart 2022

Bizler sizlere hizmet etmek için varız. Memuniyetinizi önemsiyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için çok teşekkür ediyoruz. İyi günler diyoruz.

Müşteri Yorumu

Leyla Karacan

09 Mart 2022

İnternetten bulduk şirketi ve anlaştık. Acil taşınmamız gerekiyordu. Gün içinde anlaştığımız saatte geldiler ve eşyaların ambalaj ve kutulama işlemlerini hızlıca düzenli şekilde yaptılar. Eşyalar özenle paketlendi ve taşındı. Yeni evimizede aynı düzenle eşyalar transfer edildi. Bizlere sorunsuz ve hiç bir eşya ya hasar vermeden taşıma sundukları için çok teşekkür ediyorum ve güzel kazançlar diliyorum.

Müşteri Yorumu

Hasan Taşmaz

03 Mart 2022

Bu firmayı bir arkadaşım tavsiye etmişti. Aradık ve görüştükten sonra dijital ekspertiz yaptılar. İnceleme sonrası bizlere fiyat sundular. Zaten piyasanın durumu belli ve bizde kabul ettik ve taşındık. Eşyalar ambalajlandı ve asansör yardımı ile taşıma sundular. Planlı sunulan hizmette hiç pişman olmadan güzel ve temiz bir hizmet aldık diyebilirim. Şirket ekibine bol kazançlar diliyorum. Gönül rahatlığı ile sizlerde bu firma ile taşınabilirsiniz.

Yorum Yap

TAGLAR

Ankara asansörlü nakliye Ankara asansörlü nakliye fiyatları Ankara asansörlü eşya taşıma firmaları Ankara asansörlü nakliyat taşıma Ankara asansörlü yenimahalle nakliyat Ankara şehir içi asansörlü nakliyat Ankara evden eve asansörlü nakliye Asansörlü nakliyat ankara etimesgut Ankara asansörlü taşıma yenimahalle Ankara sincan asansörlü taşımacılık Ankara mamak asansörlü taşımacılık Ankara asansörlü nakliyat taşıma Ankara yenimahallede asansörlü taşımacılık Asansörlü taşıma ankara çankaya Asansörlü taşımacılık ankara çankaya Asansörlü nakliyat Asansörlü nakliyat fiyatları ankara Asansörlü nakliyat fiyatları Asansörlü nakliyat sincan Asansörlü nakliyat ankara etimesgut Asansörlü nakliyat ücretleri Asansörlü nakliye ankara Asansörlü nakliyat ne kadar Asansörlü ankara nakliyat firmaları Asansörlü taşıma ankara Nakliyat asansörlü taşıma ankara Ankarada asansörlü nakliyat Asansörlü taşimacilik ankara Asansörlü taşimacilik fiyatları Asansörlü taşımacılık ankara fiyat Asansörlü taşımacılık Ankara asansör firmaları Ankara asansörlü nakliye Ankara asansörlü taşıma fiyatları Ankara asansörlü taşımacılık fiyatları Ankara asansör imalat firmaları Ankara asansörlü nakliye Ankara asansörlü nakliye fiyatları Ankara asansörlü eşya taşıma firmaları Ankara asansörlü nakliyat taşıma Ankara asansörlü yenimahalle nakliyat Ankara şehir içi asansörlü nakliyat Ankara evden eve asansörlü nakliye Asansörlü nakliyat ankara etimesgut Ankara asansörlü taşıma yenimahalle Ankara sincan asansörlü taşımacılık Ankara mamak asansörlü taşımacılık Ankara asansörlü nakliyat taşıma Ankara yenimahallede asansörlü taşımacılık Asansörlü taşıma ankara çankaya Asansörlü taşımacılık ankara çankaya Asansörlü nakliyat Asansörlü nakliyat fiyatları ankara Asansörlü nakliyat fiyatları Asansörlü nakliyat sincan Asansörlü nakliyat ankara etimesgut Asansörlü nakliyat ücretleri Asansörlü nakliye ankara Asansörlü nakliyat ne kadar Asansörlü ankara nakliyat firmaları Asansörlü taşıma ankara Nakliyat asansörlü taşıma ankara Ankarada asansörlü nakliyat Asansörlü taşimacilik ankara Asansörlü taşimacilik fiyatları Asansörlü taşımacılık ankara fiyat Asansörlü taşımacılık

TEMAS KUR