Ankara Para Kasası Taşımacılığı
  • 25 Temmuz 2023
  • 7584 Görüntüleme
  • 5 Yorum
  • Para Kasası, Taşıma, Nakliyat

Ankara Para Kasası Taşımacılığı

☎️ Kurumsal Telefon0538 518 26 44
✅ Firma K3 Yetki BelgesiOnaylı Şirkettir
✅ Şimşek GüvencesiGarantili Taşıma
📍 Firma Kuruluş2015’dan Beri Hizmet

Ankara Para Kasası Taşıma

Eski çağlardan bu zamana kadar insanların birbirlerine karşı güven konusunda her zaman problemleri olmuştur. Güven ve korku ile ortaya çıkan saklama duygumuz ile ortaya çıkan yeni icatlar olmuştur. Oluşturduğumuz kişisel ve ticari kazançlarımızı her zaman korumak ve güvende tutmak adına ihtiyaçlarımız günden güne artmaktadır. İnsanların paralarını ve değerli gördüğü eşyalarını gizleme ve güvene alma ihtiyaçlarını karşılamak adına üretilen çelik kasalar ve para kasası olarak bilinen ağır ve açılması zor olan metal ve sert çelik gibi ürünler her zaman talep görmüş ve görmeye de devam etmektedir. Teknolojik imkanlar sayesinde birçok çelik kasa ve para kasası üretimi ve olanakları ile farklı birçok modeller ve ebatlarda ürünler bulmak mümkün olmaktadır.

Para Kasası Taşımada Araç Seçimi

Ankara Ankara Şimşek Nakliyat olarak firmamız Ankara para kasası taşıma hizmetinde sizlerden gelecek olan talepleri güvenle değerlendirmekte ve donanımlı nakliyat araçları ile gerek şehir içi ve şehirler arası para kasası taşıma adı ile taşınmasını gerçekleştirmektedir.

Şehir içi ve şehirler arası para kasası taşıma hizmetinde her zaman araç seçimi ve hizmet aşamaları büyük önem teşkil etmektedir. Ankara Para kasası taşıma fiyat teklifi talep edilerek taşınacak olan çelik kasa veya para kasasının ebat ve boyutları konusunda bilgi verilmeli veya online teklif alma sistemimiz üzerinden bizlere görsel veya video ile bilgilendirilme yapılması gerekmektedir Böylece bizlerden titiz bir değerlendirme ve inceleme sonucunda müşteriye karşı en uygun fiyatlı sunumunu gerçekleştirmekteyiz.

ANKARA PARA KASASI TAŞIMA LİSTESİ

25 MAYIS 2022 - GÜNCEL FİYAT LİSTESİ

Firmamızdan nakliyat alanında hizmet almak isteyenlere ücretsiz dijital ekspertiz olanağımız dahilinde fiyat teklifi sunabilmekteyiz. 2022 yılına ait güncel fiyat teklifleri almak için Whatsapp Destek hattından bizlere ulaşabilirsiniz.

Ankara para kasası taşımacılığı fiyatlarımız kişi ve kurumların genelini kapsamaktadır.

NEREDEN? NEREYE? TABAN FİYAT TAVAN FİYAT
Ankara Para Kasası Taşıma (Genel Fiyat Aralığı) 250 ₺ 7.000 ₺
Ankara Şehir İçi Para Kasası Taşıma (Genel Fiyat Aralığı) 350 ₺ 4.000 ₺
Ankara Şehirler Arası Para Kasası Taşıma (Genel Fiyat Aralığı) 750 ₺ 7.000₺

Para Kasası Taşımacılığı Mesafeye Göre Taşıma Fiyatları

Ankara şehirler arası nakliyat ve Ankara şehir içi nakliyat para kasası taşıma hizmetinde mesafe büyük önem arz etmektedir. Yakın mesafelerde ve para kasasının ebat ve ağırlığına göre fiyat teklifleri farklılık gösterebilmektedir. Nasıl bir araç tercihi yapılması konusunda firmamıza da daha sağlıklı tespit yapma ve taşıma olanakları sağlamaktadır. Şehirler arası para kasası taşıma hizmetinde ise mesafe ve araç seçimi ile fiyatları olabildiğince yasa standartları çerçevesinde değerlendiriyor ve bu hususlara göre taşımanın gerçekleşmesini sağlamaktayız.

Para Kasası Taşıma Hizmetinde Müşteri Memnuniyeti

Ankara Para kasası taşıma hizmeti sunulurken müşterinin talepleri göz önünde bulundurularak uygun fiyata ve sorunsuz hizmet anlayışı ile taşımanın gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Şirket olarak bizler de bu gereklilik çerçevesi adı altında talepleri memnuniyetle sonlandırmak adına planlı ve dikkatli çalışmaya özen göstermekteyiz. Şirketimizin sunduğu ekspertiz olanakları ve piyasa standartları ile sorunsuz taşımalar referansları çerçevesinde insanların firmamızı tercih etmesine olanak sağlamaktadır. Müşteri memnuniyeti alanında ise bu önemli olguların hizmet almak isteyenlere yardımcı olmaktadır. Sunduğumuz Ankara Para kasası taşıma hizmetinde sunduğumuz imkanlar ve olanaklar ile hiçbir hasar ve sorun gözetmeden işimizi en iyi şekilde yapmaya ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaya özen göstermekteyiz.

4 Yorum

Müşteri Yorumu

Recep Özen

15 Mart 2022

Ankara içi evimizin taşınması konusunda bu arkadaşlar ile anlaştık. Herşey güzel başladı ve özenle gerçekleştirildi. Temiz ve disipli olarak eşyalarımız hasar görmeden taşındı. İşini çok iyi yaptılar. Ben çok memnun kaldım. Umarım sizlerde memnun kalırsınız. Herşey gönlünüzce olsun. Bol kazançlar

Ankara Şimşek Nakliyat

Ankara Şimşek Nakliyat

15 Mart 2022

Bizler sizlere hizmet etmek için varız. Memuniyetinizi önemsiyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için çok teşekkür ediyoruz. İyi günler diyoruz.

Müşteri Yorumu

Leyla Karacan

09 Mart 2022

İnternetten bulduk şirketi ve anlaştık. Acil taşınmamız gerekiyordu. Gün içinde anlaştığımız saatte geldiler ve eşyaların ambalaj ve kutulama işlemlerini hızlıca düzenli şekilde yaptılar. Eşyalar özenle paketlendi ve taşındı. Yeni evimizede aynı düzenle eşyalar transfer edildi. Bizlere sorunsuz ve hiç bir eşya ya hasar vermeden taşıma sundukları için çok teşekkür ediyorum ve güzel kazançlar diliyorum.

Müşteri Yorumu

Hasan Taşmaz

03 Mart 2022

Bu firmayı bir arkadaşım tavsiye etmişti. Aradık ve görüştükten sonra dijital ekspertiz yaptılar. İnceleme sonrası bizlere fiyat sundular. Zaten piyasanın durumu belli ve bizde kabul ettik ve taşındık. Eşyalar ambalajlandı ve asansör yardımı ile taşıma sundular. Planlı sunulan hizmette hiç pişman olmadan güzel ve temiz bir hizmet aldık diyebilirim. Şirket ekibine bol kazançlar diliyorum. Gönül rahatlığı ile sizlerde bu firma ile taşınabilirsiniz.

Yorum Yap

TEMAS KUR