Şehirler Arası Nakliyat
  • 25 Temmuz 2023
  • 16325 Görüntüleme
  • 5 Yorum
  • Şehirlerarası, Nakliyat, Nakliye

Ankara Şehirler Arası Nakliyat

☎️ Kurumsal Telefon0538 518 26 44
✅ Firma K3 Yetki BelgesiOnaylı Şirkettir
✅ Şimşek GüvencesiGarantili Taşıma
📍 Firma Kuruluş2015’dan Beri Hizmet

Ankara Şehirler Arası Nakliyat Nedir?

Türkiye'de karayolu taşımacılığı hizmeti içerisinde yoğunlukla tercih edilen hizmetlerden birisi Ankara şehirler arası nakliyat hizmetidir. Ülkemizdeki tedarik zincirinin en önemli halkası olan şehirden şehire taşımacılıkta nakliye sektörünün en büyük yükünü üstlenmektedir.

Ankara şehirler arası nakliyat hizmeti birçok kategoride sınıflandır alabilecek bir hizmet türü olmaktadır. Kargo,ofis taşıma, ev taşıma, dükkan taşıma, parça eşya taşıma gibi transfer süreçlerinde serbest piyasa kuralları çerçevesinde taşımacılık işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Ülkemizdeki yasal koşulları yerine getiren şirketimiz K1 ve K3 belgeleri ile birlikte Ankara şehirler arası nakliye hizmetinin farklı kategorilerdeki hizmetlerini güvenle gerçekleştire bilmektedir. Şirket olarak yoğunlukla ilden ile eşya taşıma, ofis taşımacılığı ve evden eve nakliyat hizmeti gibi hizmetleri gerçekleştirmekteyiz.

Ankara Şehirler Arası Nakliye Fiyatları Ne Kadar?

Ankara şehirler arası nakliye fiyatları konusunda titiz bir araştırma yapmak ve fiyat teklifi almak gerekmektedir. İlden ile taşımalarda hiçbir bilgisi olmayan insanlar dahi internette araştırmalar yaparak taşınma fiyat aralığı hakkında bilgi sahibi olmak istemektedir. Şirket olarak bizlerle bu talep karşısında Ankara şehirlerarası nakliye fiyatları tablomuzu oluşturduk. Bu tabloda ilden ile taşımalarda alt limit ve üst limit olarak fiyat aralıkları oluşturarak insanların taşınma bütçesi oluşturması açısından fikir sahibi olmalarını hedeflemekteyiz.

ANKARA ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT FİYAT LİSTESİ

25 MAYIS 2022 - GÜNCEL FİYAT LİSTESİ

Firmamızdan nakliyat alanında hizmet almak isteyenlere ücretsiz dijital ekspertiz olanağımız dahilinde fiyat teklifi sunabilmekteyiz. 2022 yılına ait güncel fiyat teklifleri almak için Whatsapp Destek hattından bizlere ulaşabilirsiniz.

Ankara şehirler arası nakliyat fiyatlarımız kişi ve kurumların genelini kapsamaktadır.

NEREDEN? NEREYE? TABAN FİYAT TAVAN FİYAT
Ankara Şehirler Arası Nakliye (Genel Fiyat Aralığı) 1.350 ₺ 8.550 ₺
Ankara Şehirler Arası Nakliye ( 4+1 ) 1.450 ₺ 14.550 ₺
Ankara Şehirler Arası Nakliye ( 3+1 ) 1.350 ₺ 9.500 ₺
Ankara Şehirler Arası Nakliye ( 2+1 ) 1.100 ₺ 7.750 ₺
Ankara Şehirler Arası Nakliye ( 1+1 ) 2.500 ₺ 8.500 ₺
DİĞER HİZMETLER ŞEHİRLER ARASI NAKLİYE FİYATLARI ALT FİYAT ÜST FİYAT
Ankara Şehirler Arası Ofis Taşıma (Genel Fiyat Aralığı) 1.250 ₺ 4.750 ₺
Ankara Şehirler Arası Parça Eşya Taşıma (Genel Fiyat Aralığı) 1.000 ₺ 13.000 ₺
Ankara Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat (Genel Fiyat Aralığı) 1.000 ₺ 13.000 ₺

Yukarıda belirttiğimiz Ankara şehirlerarası nakliye fiyatları tablosu 2022 yılı ocak ayında güncel nakliyat piyasası standartlarında araştırma yapılarak oluşturulmuştur. Tabloda belirlenen fiyat aralığı insanların aklında bir taşınma aralığı olması açısından oluşturulmuştur.

Sizler de kendinize özel Ankara şehirlerarası nakliye fiyatları almak istiyor iseniz firmamızın online destek hattından bize anında yazabilir ve ücretsiz ekspertiz imkanımız ile eşyalarınızı, taşınma güzergahını inceleyerek sizlere en uygun fiyat teklifi sunabiliriz.

Ankara Şehirler Arası Nakliye Firmaları Nerede?

Ülkemizde nakliye sektörü çok büyük bir alanı temsil etmektedir. Hizmet sektörü ülkemizin ekonomisinde belirli bir yere sahiptir. Türkiye il sınırları içerisinde hizmet sunan Ankara şehirler arası nakliye firmaları arayışı içerisinde iseniz önceliğiniz başkentte faaliyet gösteren firmaları baz almanız gerekmektedir.

Büyük ve küçük birçok nakliyat firması bulunmaktadır. Şirketin araç filosu yeterli düzeyde ise şehirler arası nakliyat hizmeti sunma yeterliliğine sahip firma olduğu anlaşılmaktadır. Mağdur olmamak ve istenilen hizmeti Avrupa kalitesinde almak için kesinlikle arayışında olduğunuz Ankara şehirler arası nakliyat firmalarını tercih ederken duyarlı davranma sorumluluğunuz bulunmaktadır. İhtiyacınız olan hizmeti almak için sizlerde duyarlı davranarak hizmet alanında işinde deneyimli firma tercihinde bulunarak sorunsuz hizmet alabilirsiniz.

Sanal alemde birçok firma birbiriyle rekabet ederek hizmetlerini Ankara şehirler arası nakliye firmaları aramalarında insanlara ulaştırmak adına gayretler göstermektedir. Şirket olarak bizlerde bu rekabet düzleminde yatırımlarımıza yön vermekte ve insanlara hizmetlerimizi ulaştırmak adına çalışmalar yürütmekteyiz.

Ankara Şehirler Arası Nakliyat Nasıl Sunuluyor?

Şirketimizden hizmet almak isteyen insanlara ve şirketlere Ankara şehirler arası nakliye hizmeti nasıl sunuluyor bütün detayları ile anlatmak istiyoruz. Şirketimizi arayarak veya yazılı olarak online WhatsApp üzerinden online ekspertiz hizmeti talep edilerek ücretsiz fiyat teklifi alınmalıdır. Titiz bir inceleme ve analiz sonrası Şehirden Şehire nakliye hizmeti için alınan fiyat konusunda anlaşma sağlandıktan sonra taşınma günü ve saati ve rezerve edilmektedir.

Nakliye hizmeti günü geldiğinde ise 5 kişilik ekibimiz ile taşıma işlemini projelendirilir ve taşıma sürecini organize ederiz. Paketleme ve ambalajlama süreçleri titizlikle gerçekleştirilerek eşyaları sürtünme ve çarpma sonucu hasar görmesini engelleyecek havalı naylonlar ile korunaklı hale getirme işlemini tamamlarız. Yüksek katlarda ise Ankara asansörlü taşımacılık hizmetinden destek alarak eşyaların nakliye aracına transfer işlemleri gerçekleştirilmektedir. Eşyalar operatör kontrolünde dikkatli bir şekilde daireden nakliye aracına transfer edilerek eşyaların araç içerisine istiflenme işlemleri gerçekleştirilmektedir. Eşyalar araç içerisinde yerleştirme işlemleri tamamlandıktan sonra son kontroller yapılarak bizlere tebliğ edilen yeni adrese doğru eşyaların taşımacılığı gerçekleştirilmektedir.

Ankara şehirlerarası nakliyat olarak belirtilen adreste geldiğimizde ise eşya ve malzemeleri yine aynı disiplin ve dikkat ile hidrolik asansör desteği alınarak nakliye aracından yeni daireye eşyaların taşınması gerçekleştirilmektedir. Kolilenmiş eşyalar ve paketlenmiş mobilyalar ambalajlarından ayrılarak belirtilen yerlere dekoratif olarak yerleştirilmesi gerçekleştirilmektedir. Son kontroller yapıldıktan sonra belirtilen anlaşma dahilindeki ücret müşteriden talep edilerek taşıma işlemleri tamamlanmaktadır. Her aşamalarda müşterilerimiz ile koordineli bir şekilde hizmetlerimizi en üst düzeyde Avrupa kalitesinde sunmak için gayret göstermekteyiz.

Ankara Şehirler Arası Nakliye ve Güvenli Taşımacılık

Şirketimiz bugüne kadar gerçekleştirdiği şehirler arası nakliye hizmetlerinde her zaman önceliği eşya ve taşıdığım malzemenin güvenliğini en üst seviyede alarak sorusu nakliye hizmetinin gerçekleşmesini hedeflemektedir. Uzun mesafeli taşımalarda taşınma süreçlerinin planlı şekilde gerçekleşmesi ve eşya güvenliğinin en üst seviyede alınması gerekmektedir. Kişi ve tüzel kişilerin taşıma hizmeti talep ederken çevresel koşullar, mevsim şartları ve yol durumu gibi değişken durumları hesap ederek alacağı hizmetin üst düzeyde olmasına dikkat etmelidir. Böylesi durumlar için geliştirilen ve çoğunlukla Ankara şehirler arası nakliye hizmetinde talep edilen hizmet olarak sigortalı şehirler arası nakliyat hizmeti tercih edilmektedir.

Ülkemizdeki taşınma yoğunluğu göz önünde bulundurulduğunda eşya güvenliği önem kazanmış ve yasal güvence altına alınarak kişilerin ilden ile taşıma hizmetlerinde Ankara sigortalı taşımacılık yani emtia sigortası yapılarak eşya ve taşınan malzemelerin olası bir kaza veya hasar durumunda sigorta acentesi tarafından karşılanması yükümlülüğü ortaya çıkmıştır.

Şirket olarak müşterilerimize eşya güvenliği çerçevesinde şehirler arası sigortalı taşımacılık hizmetlerimizi seçenek olarak sunmaktayız. Böylece müşteri ve tüzel kişilerin mağdur olmadan şehirden şehire taşınma durumunu güvenli şekilde gerçekleştirmede üzerimize düşen sorumluluk ile güvenle gerçekleştirmekteyiz.

Ankara Ankara Şimşek nakliyat olarak her duruma karşı firmamız şirket güvencesi ile müşterilerinin mağdur olmadan ilden ile güvenli taşınma hizmeti alması adına şirkete ekibimiz işini en iyi şekilde yapmaktadır. Birinci kalitede ambalaj ve paketleme malzemeleri ve işinde deneyimli çalışanlarımız ile birlikte eşyalarınızı ultra korunaklı Ankara şehirler arası nakliyat araçlarımız ile birlikte güvenli bir şekilde transferini gerçekleştirmekteyiz. Sizlerde işinde deneyimli ve güvenilir taşımacılık alanında uzman olan şirketimizden her türlü taşıma talebini güvenle alabilirsiniz.

Ankara Şehirler Arası Nakliye İle %20 İndirim Taşınma Fırsatları

Ülkemizde iş ve yaşam konusunda insanlar bazen bulundukları konumdan farklı bir adrese taşıma gereklilikleri duyabilmektedir. Bu durum belirli zamanlarda yoğunluk kazanmakta ve taleplerin yükselmesi sebebiyle taşınmanın uygun fiyatlara gerçekleşmesi büyük önem taşımaktadır. Bu gibi talepler gözünüzün önünde bulundurulduğunda Ankara Ankara Şimşek nakliyat olarak Ankara şehirler arası nakliye hizmeti almak isteyen kişi ve kurumlara ayrıcalıklı fiyat indirimleri ile taşımacılık olanakları sunmaktayız. Bu talep karşısında şirketimiz üzerine düşen sorumluluk ile hareket ederek piyasa koşullarındaki ücret artışlarını bir nevi düşük seviyede tutarak insanların uygun koşullara taşınmasını hedeflemektedir.

Taşımacılıkta Avrupa Standartları nda ilden ile taşıma olanağı sunan şirketimiz her alanda üst seviyede Ankara şehirler arası nakliyat hizmeti sunmaktadır. Böylece müşterilerimizin şirketimizden algı hizmetlerden memnun olması ve hiçbir sorun yaşamadan taşınması en büyük dikkat ettiğimiz hususlardan birisidir. Müşterilerimize karşı olabildiğince duyarlılığı ve uygun taşıma seçeneklerimiz sayesinde firmamızı tekrar tekrar tercih etmeleri bizler için büyük memnuniyettir.

Şirket olarak belirli mevsim aralığındaki aylarda belirlediğimiz %20 ve %40 indirimli şehirden şehire nakliyat olanaklarımız sayesinde firmamız ile taşınan herkes bu indirim seçeneklerinden faydalanma imkanı sunmaktayız. İndirim seçenekleri hakkında sosyal medya platformlarından ve şirketimizin resmi web sitesi üzerinden belirli zaman aralıklarında bildirimler ile hizmet almak isteyen kişi ve kurumlara imkanlar sunmaktayız. Sizlerde oluşturduğumuz bu indirimli Ankara şehirler arası nakliye fiyatları hizmetlerimizden faydalanmak için şirketimizi takip ederek indirimli ve kampanyalı fiyatlar ile taşıma fırsatlarına yakalayabilirsiniz.

4 Yorum

Müşteri Yorumu

Recep Özen

15 Mart 2022

Ankara içi evimizin taşınması konusunda bu arkadaşlar ile anlaştık. Herşey güzel başladı ve özenle gerçekleştirildi. Temiz ve disipli olarak eşyalarımız hasar görmeden taşındı. İşini çok iyi yaptılar. Ben çok memnun kaldım. Umarım sizlerde memnun kalırsınız. Herşey gönlünüzce olsun. Bol kazançlar

Ankara Şimşek Nakliyat

Ankara Şimşek Nakliyat

15 Mart 2022

Bizler sizlere hizmet etmek için varız. Memuniyetinizi önemsiyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için çok teşekkür ediyoruz. İyi günler diyoruz.

Müşteri Yorumu

Leyla Karacan

09 Mart 2022

İnternetten bulduk şirketi ve anlaştık. Acil taşınmamız gerekiyordu. Gün içinde anlaştığımız saatte geldiler ve eşyaların ambalaj ve kutulama işlemlerini hızlıca düzenli şekilde yaptılar. Eşyalar özenle paketlendi ve taşındı. Yeni evimizede aynı düzenle eşyalar transfer edildi. Bizlere sorunsuz ve hiç bir eşya ya hasar vermeden taşıma sundukları için çok teşekkür ediyorum ve güzel kazançlar diliyorum.

Müşteri Yorumu

Hasan Taşmaz

03 Mart 2022

Bu firmayı bir arkadaşım tavsiye etmişti. Aradık ve görüştükten sonra dijital ekspertiz yaptılar. İnceleme sonrası bizlere fiyat sundular. Zaten piyasanın durumu belli ve bizde kabul ettik ve taşındık. Eşyalar ambalajlandı ve asansör yardımı ile taşıma sundular. Planlı sunulan hizmette hiç pişman olmadan güzel ve temiz bir hizmet aldık diyebilirim. Şirket ekibine bol kazançlar diliyorum. Gönül rahatlığı ile sizlerde bu firma ile taşınabilirsiniz.

Yorum Yap

TAGLAR

Ankara şehirler arası ambar nakliyat Ankara izmir şehirler arası nakliyat Ankara polatlı şehirler arası nakliyat Ankara şehirler arası parça eşya nakliyat Şehirler arası nakliyat ankara istanbul Ankara şehir içi ve şehirler arası nakliyat Şehirler arası nakliyat Şehirler arası nakliyat fiyatları Şehirler arası nakliyat ankara Şehirler arası nakliye ankara Şehirler arası nakliyeciler Şehirler arası nakliyat ücreti Şehirler arası nakliye hesaplama Şehirler arası nakliyat izmir Şehirler arası nakliyat antalya Şehirler arası nakliyat antalya Şehirler arası nakliyat sözleşmesi Şehirler arası nakliye fiyatları 2021 Şehirler arası nakliye fiyatları 2023 Şehirler arası nakliye fiyatları 2023 Şehirler arası nakliye fiyatları ankara Şehirler arası nakliye ambarları Şehirler arası nakliye fiyat listesi Şehirler arası taşımacılık Şehirler arası taşımacılık ankara Şehirler arası taşıma fiyatları Şehirler arası taşımacılık için gerekli belgeler Şehirler arası taşımacılık ücretleri Şehirler arası taşıma fiyatları Şehirler arası nakliyat ankara istanbul Şehirler arası araç taşıma ankara Şehirler arası nakliye fiyatları ankara Ankarada şehirler arası taşımacılık Ankara evden eve şehirler arası taşımacılık Ankara şehirler arası ev taşıma Ankara şehirlerarası nakliyat tavsiye Ankara şehirler arası nakliye Ankara şehirlerarası nakliye fiyatları Ankara şehirlerarası nakliye şirketleri Ankara şehirler arası nakliye firmaları Ankara gölbaşı şehirler arası nakliye Ankara şehirler arası ambar nakliyat Ankara izmir şehirler arası nakliyat Ankara polatlı şehirler arası nakliyat Ankara şehirler arası parça eşya nakliyat Şehirler arası nakliyat ankara istanbul Ankara şehir içi ve şehirler arası nakliyat Şehirler arası nakliyat Şehirler arası nakliyat fiyatları Şehirler arası nakliyat ankara Şehirler arası nakliye ankara Şehirler arası nakliyeciler Şehirler arası nakliyat ücreti Şehirler arası nakliye hesaplama Şehirler arası nakliyat izmir Şehirler arası nakliyat antalya Şehirler arası nakliyat antalya Şehirler arası nakliyat sözleşmesi Şehirler arası nakliye fiyatları 2021 Şehirler arası nakliye fiyatları 2023 Şehirler arası nakliye fiyatları 2023 Şehirler arası nakliye fiyatları ankara Şehirler arası nakliye ambarları Şehirler arası nakliye fiyat listesi Şehirler arası taşımacılık Şehirler arası taşımacılık ankara Şehirler arası taşıma fiyatları Şehirler arası taşımacılık için gerekli belgeler Şehirler arası taşımacılık ücretleri Şehirler arası taşıma fiyatları Şehirler arası nakliyat ankara istanbul Şehirler arası araç taşıma ankara Şehirler arası nakliye fiyatları ankara Ankarada şehirler arası taşımacılık Ankara evden eve şehirler arası taşımacılık Ankara şehirler arası ev taşıma Ankara şehirlerarası nakliyat tavsiye

TEMAS KUR