Ankara Şehir İçi Nakliyat
  • 25 Temmuz 2023
  • 19965 Görüntüleme
  • 5 Yorum
  • Şehiriçi, Nakliye, Nakliyat

Ankara Şehir İçi Nakliyat

☎️ Kurumsal Telefon0538 518 26 44
✅ Firma K3 Yetki BelgesiOnaylı Şirkettir
✅ Şimşek GüvencesiGarantili Taşıma
📍 Firma Kuruluş2015’dan Beri Hizmet

Ankara Şehir İçi Nakliyat Nedir?

İnsanların yaşantısını sürdürdüğü ilde yakın mesafe olarak ilçe ve mahallelere taşınma istekleri ortaya çıkmaktadır. Makul ücretlere hızlı bir şekilde gerçekleştirilen bu hizmete Ankara şehir içi nakliye hizmeti denilmektedir. Genel standartlar çerçevesinde sunulan bu hizmet titiz bir değerlendirme ve inceleme sonucu uygun fiyata kısa mesafe taşımacılığı olarak da adlandırılmaktadır.

Bilinen hizmetin aksine daha profesyonel ve standart ölçekli hizmet alanında insanların imkânlarını daha iyi ölçen ve ona göre uygun taşıma seçenekleri sunan firmamız sizlere kaliteli bir değerlendirme sürecinden sonra kısa mesafe taşıma alanında en uygun Ankara şehir içi nakliyat hizmeti sunacağından emin olabilirsiniz.

Başkentte yoğunlukla talep edinilen kısa mesafelerde büyük avantaj oluşturan Ankara şehir içi nakliyat ile sektörümüzde orta seviyede arz talep dengesi karşılanması sağlanmaktadır. Şehir içi nakliyat hizmeti orta ve yüksek ölçekli nakliyat firmalarından alınması gereken bir hizmettir. Mağduriyet oluşmaması adına kalite ve hizmet standartları na dikkat edilerek firmadan hizmet almak her zaman önemli bir avantaj olarak değerlendirilmektedir.

Ankara Şehir İçi Nakliye Fiyatları Ne Kadar?

Ev ve eşyaların taşımak isteyen insanların genellikle Ankara şehir içi nakliye fiyatları ne kadar gibi araştırmaları yaparak nakliye sektöründe taşınma fiyatlarının aralığını öğrenmek istemektedir. Bizler de bu gibi talepleri özenle değerlendirerek 2022 Ocak ayı nakliye sektörünün Ankara şehir içi nakliye fiyatları taban ve tavan fiyatları tablosu oluşturarak insanların nakliyat hizmeti alanındaki hizmet fiyat aralığı hakkında bilgi sahibi olmalarını amaçlamaktayız. Her ay düzenli şekilde güncellediğimiz fiyat tablomuz ile sizlerde şehir içi nakliye hizmeti alanında fiyat bilgisine sahip olabilirsiniz.

ANKARA ŞEHİR İÇİ NAKLİYAT FİYAT LİSTESİ

25 MAYIS 2022 - GÜNCEL FİYAT LİSTESİ

Firmamızdan nakliyat alanında hizmet almak isteyenlere ücretsiz dijital ekspertiz olanağımız dahilinde fiyat teklifi sunabilmekteyiz. 2022 yılına ait güncel fiyat teklifleri almak için Whatsapp Destek hattından bizlere ulaşabilirsiniz.

Ankara şehir içi nakliyat fiyatlarımız kişi ve kurumların genelini kapsamaktadır.

NEREDEN? NEREYE? TABAN FİYAT TAVAN FİYAT
Ankara Şehir İçi Nakliye (Genel Fiyat Aralığı) 1.350 ₺ 8.550 ₺
Ankara Şehir İçi Nakliye ( 4+1 ) 1.450 ₺ 14.550 ₺
Ankara Şehir İçi Nakliye ( 3+1 ) 1.350 ₺ 9.500 ₺
Ankara Şehir İçi Nakliye ( 2+1 ) 1.100 ₺ 7.750 ₺
Ankara Şehir İçi Nakliye ( 1+1 ) 2.500 ₺ 8.500 ₺
DİĞER HİZMETLER ŞEHİR İÇİ NAKLİYE FİYATLARI ALT FİYAT ÜST FİYAT
Ankara Şehir İçi Ofis Taşıma (Genel Fiyat Aralığı) 1.250 ₺ 4.750 ₺
Ankara Şehir İçi Parça Eşya Taşıma (Genel Fiyat Aralığı) 200 ₺ 1.500 ₺
Ankara Şehir İçi Evden Eve Nakliyat (Genel Fiyat Aralığı) 1.000 ₺ 13.000 ₺

Yukarıda yer alan fiyat tablomuzda sadece taşınma ücretlerinin fiyat aralığı belirtilmektedir. Nakliye hizmetinde sabit ücret sunmak ne yazık ki mümkün olmamaktadır. Sizlerde eğer kendi eşyalarınız ve taşınma hizmeti üzerinden Ankara şehir içi nakliye fiyatları almak istiyorsanız Online Whatsap destek hattı ndan şirketimize ulaşabilirsiniz. Firma çalışanlarımız sizlere online ekspertiz imkanı sunarak eşyalarınızı ve taşıma güzergahını inceleyerek sizlere en uygun bireysel nakliye fiyatı sunacaktır.

Ankara Şehir İçi Nakliyat Firmaları Nerdedir?

Yaşantınızı devamı ettirdiğiniz Başkentte kısa mesafe taşımacılığı yapabilen Ankara şehir içi nakliye firmaları arıyorsanız bu konuda Ankara Ankara Şimşek nakliyat firması sizlere istediğiniz hizmeti şirket deneyimi ile sunacaktır. Vizyonel hizmet anlayışı sayesinde hedefine adım adım ilerleyen firmamız hizmet alanında da diğer rakiplerine göre en kaliteli hizmet sunan nakliyat firması olarak bilinmektedir.

Başkent nakliyat sektörü alanında rekabet üst seviyede gerçekleşmekte ve şirketlerin küçük orta ve büyük ölçekli olması sebebiyle rekabet alanında bir dengenin olmaması sektörümüzde büyük sorun olarak lanse edilmektedir. Nakliye alanında genellikle rekabet internet ortamında Ankara şehir içi nakliye firmaları kategorisinde gerçekleşmektedir. Adil bir rekabet ortamının olmamasından kaynaklı küçük ve orta ölçekli nakliyat firmaları sundukları kaliteli avantajlı hizmetleri insanlara ulaştırmada büyük sorunlar yaşamaktadır.

Bu gibi büyük sorunlara rağmen şirketimiz yatırımların ama çok önceden erişebilirlik ve etkileşim alma adına internet ortamına yapmaktadır. Yaptığımız bu yatırımlar şirketimizde Ankara şehir içi nakliyat firmaları aramalarında görülebilirlik ve ulaşılabilirlik adına bizlere hizmet sunma imkanı oluşturmaktadır.

Artık hizmet sektörü ve farklı birçok sektör internet ortamında rekabet etmekte ve bu alanda bulunduğu il ve ilçelerde ikamet eden insanlara hizmetlerini ulaştırmanın gayretindedir. Bu konuda firmalar girişimlerde bulunarak hizmetlerin insanlara ulaştırılması adına gerekli yatırımlar çerçevesinde arayışlar içerisinde bulunmaktadır. Şirketimiz bu konuda meslektaşlarımızı yönlendiriyor ve nakliyat sektörünün gelişebilirlik ve ulaşılabilirlik adına küçük ve orta ölçekli firmaların Ankara şehir içi nakliye firmaları kategorisinde daha çok ulaşılabilirlik ve hizmet sunmaları için bilgilendirme ve destek süreçleri sağlamaktayız.

Nakliyat sektörünün daha temiz ve kaliteli hizmet sunması sektörün vizyoner hizmet anlayışı ile gerçekleşebileceğine inanmaktayız. Kaliteli ve işini bilen nakliye firmalarının hepsinin tek bir noktada olması ve bu hizmetim ulaşılabilirlik adına birbirine referans sağlaması sektörümüz adına büyük önem arz etmektedir.

Ankara Şehir İçi Nakliye Müşterilere Nasıl Sunuluyor?

Ankara içerisinde müşterilerimize nasıl mı hizmet sunuyoruz? Siz değerli başkent halkına bütün detayları ile birlikte Ankara şehir içi nakliye hizmet detaylarınızı anlatıyoruz.

Ankara şehir içi nakliye almak isteyen müşterimiz öncelikle firmamızda arayarak veya online destek WhatsApp hattından ücretsiz fiyat teklifi talep etmektedir. Soru cevap yöntemi ile veya ara görsel ve videolu görüşme yaparak müşterilerin eşyalarını,bina konumunu,bina giriş çıkış güzergahını inceleyerek değerlendirmeler yapmaktayız. Taşınılacak yeni adres konumu ve taşınılacak yerin duruma hakkında araştırmalar yaparak çok sağlıklı bir fiyat sunumu gerçekleştirmekteyiz. Sunulan nakliyat fiyatı piyasa standartlarında titiz bir değerlendirme sonucu ile gerçekleştirilmektedir. Sunduğumuz fiyat teklifimiz müşteri tarafından kabul görüldüğü takdirde taşıma günü ve saati belirlenmektedir.

Taşınma günü geldiğinde ise hemen işimize başlıyor ve eşyalarının kolileme ve paketleme süreçleri düzenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Mobilya ve dolap gibi eşyaların demontaj süreçleri de düzenli bir şekilde gerçekleştirilmekte ve ardından paketleme süreçleri yapılmaktadır.

Paketlenen eşyalar taşıma personellerimiz tarafından dikkatli bir şekilde nakliye aracına transfer edilmektedir. Yüksek katlarda da bina yük asansörü kullanma izni mevcut ise taşıma işlemi binanın yük asansörü ile gerçekleştirilmektedir. Bina yük asansörü kullanma izni yok ise Ankara asansörlü taşımacılık hizmetinden destek almaktayız. Mobil hidrolik asansör sistemi binanın dış cephesine kurulum gerçekleştirilerek eşyaların balkon veya pencereden nakliye aracına taşıma işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Bu süreç eşyaların tamamı nakliyat aracına transfer edilinceye kadar sürmektedir. Nakliye aracındaki eşyalar araç içerisine yerleştirilmesi yapılarak taşıma sırasında zarar görmemesi sağlanmaktadır. Eşyaların yerleştirilme işlemi tamamlandıktan sonra ise aracımız yeni adrese doğru yola çıkmaktadır.

Yeni adrese geldiğimizde ise taşıma elemanlarımız nakliye aracındaki eşyaları gerekliydi mobil asansör yardımı gerekse taşıma personeli desteği ile yeni daireye taşıma işlemleri hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Eşyalar bir taraftan taşınırken müşterinin eşyaların nereye yerleştirilmesi ve montaj işlemlerinin başlaması için destek alınır. Bütün bu süreç kontrollü bir şekilde eşyaların hasar görmeden sorunsuz bir şekilde taşınıp yerleştirilince kadar sürmektedir. Dolap ve mobilya gibi ürünlerin montaj işlemleri müşteri yönlendirmeleri ile gerçekleştirilmektedir.

Son kontrolleri yapıldıktan sonra müşteri ile anlaştığımız ücret talep edilir ve Ankara şehir içi nakliyat firmaları hizmetimiz sorunsuz bir şekilde tamamlanmış olur. Müşterinin firmamızdan aldığı hizmeti sosyal medya veya web sitemiz üzerinden değerlendirmesini rica ederiz.

Ankara Şehir İçi Nakliye de Ankara Şimşek Nakliyat Farkı

Ankara Ankara Şimşek nakliyat hizmet sektöründe edindiği deneyim ve tecrübe ile hizmet veren insanlara ulaştırmanın gayretini vermektedir. İlçemizdeki nakliye firmalarının aksine şirketimiz her zaman müşterinin öncelikli isteklerine göre hizmetlerini şekillendirmektedir. şehir içi nakliye Ankara hizmeti sunulurken her zaman müşteri yönlendirmesi ile plan ve projelendirme süreçlerini organize etmektedir. Nakliye hizmetimiz müşterinin denetimi ve gözetimi altında gerçekleştirilmekte ve müşterimin talebe doğrultusunda hizmet şeklini yönetmesi olanakları da sunmaktayız.

Nakliye hizmetini her aşamada önemseyen firmamız sorunsuz ve güvenli bir hizmetin gelişmesi ve tamamlanması açısından süreçlerin şeffaf ve planlı olması büyük önem taşımaktadır. Böylesine hassas ve müşteri odaklı hizmet sunmamız Ankara şehir içi nakliyat alanında rakiplerimize karşı avantajlı fırsatlar yakalamasına olanaklar sağlamıştır.

Planlı bir şekilde sunulan hizmetlerimiz hasarsız ve güvenli eşya taşıma olanları sağladığı için müşterilerimiz de üst seviyede bir memnuniyet oluşturmaktadır. Bizlerde bu düzende devam ediyor ve başkent halkına Ankara Şimşek nakliyat farkını en iyi şekilde hissettirmenin gayretindeyiz. Bugüne kadar sunduğumuz hasarsız şehir içi nakliye Ankara hizmetlerimiz sayesinde başkentte sayılı şirketleri arasında yer almaktayız. Önceliğimiz her zaman müşterilerimizin sorunsuz nakliyat hizmeti almasını sağlamak ve bunu da en uygun fiyata sağlayan firmalardan olmaktayız.

Ankara Şehir İçi Nakliye de İndirimli Nakliyat Sizleri Bekliyor

Ankara Şehir içinde nakliye hizmetleri piyasa standartlarına uygun fiyatlar ile sunulması gerekmektedir. Ülkemizdeki zorlu ekonomik koşullar sebebiyle insanlar kaliteden ödün vererek daha uygun ve ucuz nakliyat adı altında hizmet arayışına girmiş bulunmaktadır. Nakliye hizmeti kalite seviyesi düşük taşımalar büyük sorunlara sebebiyet verebilme imkânına sahiptir. Ankara şehir içi nakliye olarak bizlerde bu gibi zamanlarda üzerimize düşen sorumluluk ile hareket etmeye çalışmaktayız. Böylesine zorlu koşullarda halkımıza sağlayabileceğimiz destekler ve imkanlar sayesinde kaliteli hizmeti uygun fiyata almaları adına şirketimiz belirli aralıklarda kampanyalar düzenlemektedir.

Kısa mesafe taşımalarda önceliğimiz her zaman ambalajlı ve orta ölçekli bir Ankara şehir içi nakliyat hizmeti sunmaktır. Bu sunulan hizmetlerin kesinlikle mağduriyet oluşmadan standartlara göre en uygun hizmeti alması sağlanmaktadır.

İlkbahar, yaz, sonbahar, kış mevsimlerinde belirli aylarda düzenlediğimiz nakliye hizmetlerimiz sayesinde insanların şirketimiz ile %20 ve %40’a kadar İndirimli fiyatlarla taşımalarına sağlamaktayız. Yoğun nakliye taleplerinin olduğu zamanlarda uyguladığımız indirimleri taşınma kampanyaları sayesinde başkent halkının en uygun fiyatları Ankara şehir içi nakliye hizmeti almalarını sağlamaktayız.

Değerli Ankara halkı indirimli fiyatlarla taşınmak istiyor ise şirketimizin sosyal medya hesaplarımızı web sitemizdeki blog sayfamız üzerinden indirim kampanyalarımızı takip edebilir. Böylece sizler de indirimli nakliye hizmetine bu şekilde ulaşabilirsiniz.

Her türlü destek ve görüş belirtmek için sizler de firmamızın online destek hattından bizlere ulaşabilir her türlü soru ve görüşlerinizi bizlere iletebilirsiniz.

4 Yorum

Müşteri Yorumu

Recep Özen

15 Mart 2022

Ankara içi evimizin taşınması konusunda bu arkadaşlar ile anlaştık. Herşey güzel başladı ve özenle gerçekleştirildi. Temiz ve disipli olarak eşyalarımız hasar görmeden taşındı. İşini çok iyi yaptılar. Ben çok memnun kaldım. Umarım sizlerde memnun kalırsınız. Herşey gönlünüzce olsun. Bol kazançlar

Ankara Şimşek Nakliyat

Ankara Şimşek Nakliyat

15 Mart 2022

Bizler sizlere hizmet etmek için varız. Memuniyetinizi önemsiyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için çok teşekkür ediyoruz. İyi günler diyoruz.

Müşteri Yorumu

Leyla Karacan

09 Mart 2022

İnternetten bulduk şirketi ve anlaştık. Acil taşınmamız gerekiyordu. Gün içinde anlaştığımız saatte geldiler ve eşyaların ambalaj ve kutulama işlemlerini hızlıca düzenli şekilde yaptılar. Eşyalar özenle paketlendi ve taşındı. Yeni evimizede aynı düzenle eşyalar transfer edildi. Bizlere sorunsuz ve hiç bir eşya ya hasar vermeden taşıma sundukları için çok teşekkür ediyorum ve güzel kazançlar diliyorum.

Müşteri Yorumu

Hasan Taşmaz

03 Mart 2022

Bu firmayı bir arkadaşım tavsiye etmişti. Aradık ve görüştükten sonra dijital ekspertiz yaptılar. İnceleme sonrası bizlere fiyat sundular. Zaten piyasanın durumu belli ve bizde kabul ettik ve taşındık. Eşyalar ambalajlandı ve asansör yardımı ile taşıma sundular. Planlı sunulan hizmette hiç pişman olmadan güzel ve temiz bir hizmet aldık diyebilirim. Şirket ekibine bol kazançlar diliyorum. Gönül rahatlığı ile sizlerde bu firma ile taşınabilirsiniz.

Yorum Yap

TAGLAR

Ankara şehir içi nakliye Ankara şehir içi nakliye kamyonet Ankara şehir içi nakliye fiyatları Ankara şehir içi kurye Ankara şehir içi küçük nakliye Ankara şehir içi taşımacılık Ankara şehir içi evden eve nakliyat Ankara şehir içi tır yasağı Ankara şehir içi kargo fiyatları Ankara şehir içi nakliye iş ilanları Ankara şehir içi nakliyat tavsiye Ankara şehir içi nakliyeciler Ankara şehir içi nakliyat firmaları Ankara şehir içi küçük nakliye Ankara şehir içi ucuz nakliye Ankara şehir içi asansörlü nakliyat fiyatları Ankara şehir içi taşımacılık fiyatları Ankara şehir içi asansörlü nakliyat fiyatları Ankara şehir içi asansörlü nakliyat Ankara şehir içi evden eve nakliyat ücretleri Ankara şehir içi parça nakliyat Ankara şehir içi asansörlü nakliyat Şehir içi nakliyat Şehir içi evden eve nakliyat fiyatları forum Şehir içi evden eve nakliyat Şehir içi nakliyat ankara Şehir içi nakliye Şehir içi nakliye ankara Şehir içi kurye ankara Şehir içi nakliye ücretleri Şehir içi nakliyat fiyatları Şehir içi nakliyat ne kadar Şehir içi nakliyat van Şehir içi nakliyat eskişehir Şehir içi nakliyat istanbul Şehir içi nakliyat ankara fiyatları Ankara şehir içi nakliye kamyonet Ankarada şehir içi nakliye Ankara şehir içi nakliye iş ilanları Ankara şehir içi küçük nakliye Ankara şehir içi ucuz nakliye Şehir içi evden eve nakliyat ankara Ankara şehir içi nakliyat tavsiye Ankarada şehir içi nakliyat firmaları Ankarada şehir içi nakliyat Ankara şehir içi asansörlü nakliyat fiyatları Ankara şehir içi asansörlü nakliyat Ankara şehir içi parça nakliyat

TEMAS KUR