Ankara Ofis Büro Taşımacılığı
  • 25 Temmuz 2023
  • 9857 Görüntüleme
  • 5 Yorum
  • Taşımacılığı, Ofis, Taşıma

Ankara Ofis Büro Taşımacılığı

☎️ Kurumsal Telefon0538 518 26 44
✅ Firma K3 Yetki BelgesiOnaylı Şirkettir
✅ Şimşek GüvencesiGarantili Taşıma
📍 Firma Kuruluş2015’dan Beri Hizmet

Ankara Ofis Büro Taşımacılığı Nedir?

Türkiye Cumhuriyeti'nde insanlar hayatlarını devam ettirebilmeleri için çalışmak zorundadır. İş sektörü Özel sektör ve kurumsal sektör olarak ikiye ayrılmaktadır belirli şartlar ve koşullar sağlandığında bu sektörlerde insanlar istihdam ederek hayatlarını sürdürmektedir. İş ortamı denilince ticari ve bireysel kişi ve kurumları ticari faaliyetlerini sürdürmeleri için çalışma alanına ihtiyaçları bulunmaktadır.

Dükkan, ofis, büro, imarethane, işyeri, bakkal, market ve bunun gibi birçok iş alanı ticari faaliyet olarak değerlendirilmektedir. Ankara ofis büro taşımacılığı olarak ticari faaliyetlerini sürdüren bireysel ve tüzel kişilere taşımacılık hizmeti sunmaktayız. Ticari faaliyetlerini sürdüren bireysel ve tüzel kişilerin nakliyat taleplerini bizim gibi nakliyat firmaları üstlenmektedir.

Ankara ofis taşıma denilince bunun gibi birçok bireysel ve tüzel ticari alanların taşınma ve transfer sürecini kapsayan hizmet türü olarak değerlendirilmektedir.

Ankara Ofis Büro Taşımacılığı Fiyatları Ne Kadar?

Ticari faaliyetlerini sürdüren bireysel ve tüzel kişilerin bulundukları iş Merkezi ve çalışma alanları durumuna göre Ankara ofis taşıma fiyatları farklılık gösterebilmektedir. Bu gibi durumlar göz önünde bulundurulduğunda kesinlikle online destek hattımızdan ücretsiz expertiz almaları daha uygun fiyat politikasının oluşmasına olanak sağlayacaktır.

İnternet ortamında insanlar tarafından Ankara ofis büro taşımacılığı fiyatları ne kadar gibi taramaların gerçekleştiği görülmektedir. Bu gibi araştırmaları göz önünde bulundurarak insanların kafalarında belirli bir bütçe oluşması için ofis taşımacılığı fiyat tablosu oluşturarak belirli taşımaların en alt limit ve en üst limit belirlenerek insanların taşınma sürecinde nasıl bir bütçe ayrılması gerektiği konusunda fikir sunmaya çalışmaktayız.

ANKARA OFİS BÜRO TAŞIMACILIĞI LİSTESİ

25 MAYIS 2022 - GÜNCEL FİYAT LİSTESİ

Firmamızdan nakliyat alanında hizmet almak isteyenlere ücretsiz dijital ekspertiz olanağımız dahilinde fiyat teklifi sunabilmekteyiz. 2022 yılına ait güncel fiyat teklifleri almak için Whatsapp Destek hattından bizlere ulaşabilirsiniz.

Ankara ofis büro taşımacılığı fiyatlarımız kişi ve kurumların genelini kapsamaktadır.

NEREDEN? NEREYE? TABAN FİYAT TAVAN FİYAT
Ankara Ofis Taşıma (Genel Fiyat Aralığı) 1.000 ₺ 6.000 ₺
Ankara Şehir İçi Ofis Taşıma (Genel Fiyat Aralığı) 1.000 ₺ 4.00 ₺
Ankara Şehirler Arası Ofis Taşıma (Genel Fiyat Aralığı) 1.500 ₺ 6.000 ₺

Yukarıdaki tabloda 2022 yılı ocak ayının güncel piyasa araştırmaları yapılarak Ankara ofis büro taşıma fiyatları oluşturulmuştur. Bu fiyat aralığında sizlere sunabileceğimiz en uygun Ankara ofis taşıma fiyatlarına ulaşmak için gerek gsm gerek online destek hattından firmamıza ulaşarak anında fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ankara Ofis Büro Taşıma Firmaları Nerededir?

Eskiden nakliye sektörünün faaliyetlerini sürdürdüğü ve toplu olarak dükkan ve iş merkezlerinin bulunduğu yerler bulunmakta idi. İnsanları Ankara ofis büro taşımacılığı firmaları nerede gibi araştırmalar yaptığında bu gibi firmalara toplu bir şekilde ulaşmakta idi.

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte akıllı telefon ve internet çağının bir çok iş ve hizmeti internet ortamında sürdürebilme imkanı sağlamıştır. Bu durumun ülkemiz de tamamiyle yayılması ile birlikte artık nakliyat şirketlerine internet üzerinden hızlı bir şekilde ulaşmak mümkün olmaktadır.

İnternette Ankara ofis büro taşıma firmaları şeklinde araştırmalar yaptığınızda bu alanda hizmet faaliyetlerini yürüten birçok şirketine anında ulaşmak mümkün olmaktadır. Böylesine olanakların gelişmesi ve insanlara zaman ve para tasarrufu sağlayan imkanlar sayesinde hızlı bir şekilde insanlar birbirlerine ulaşabiliyor ve arz-talep dengesini bu şekilde sürdürmeye çalışmaktadır.

Zamanın getirdiği teknolojik imkanlara olabildiğince uyumluluk sağlamak artık ulan bir durum haline gelmiştir. Nakliyat sektörü de bu gereklilik çerçevesinde insanlara ulaşmak adına gerekli yatırımları yapan firmaların İnsanlara çok hızlı bir şekilde ulaşması ve hizmetlerini ulaştırılması mümkün olmaktadır. Ankara ofis büro taşıma firmaları adı altında dahil olan şirketimizde bu alanda sunduğu hizmet seçenekleri ile birlikte sizleri güvenle temsil etmeye aday nakliyat firmalarından birisi olmaktadır.

Ankara Ev ve Ofis Taşımacılığı Hizmeti Nasıl Gerçekleşiyor?

Şirketimizden Ankara ofis taşıma hizmeti almak isteyen kişi ve kurumlara karşı ekspertiz ön inceleme raporu çerçevesinde çok uygun bir fiyat teklifi sunmaktayız. Taşıma fiyat tekliflerimiz kabul gördüğü takdirde ofis taşıma Ankara olarak taşıma gününü ve saatini rezerve ediyoruz.

Taşıma günü geldiğinde taşınmanın boyutuna göre ekibimizi bilgilendiriyor ve gerek 8 kişilik ekibimiz ile taşınma günü ve saatinde taşınmanın gerçekleştiği noktada bulunmaktayız. Taşınma hizmetinden nasıl gerçekleşeceğine dair detaylı bir bilgilendirme yapılarak ekibin koordineli bir şekilde hizmet sunması sağlanmaktadır.

Ambalajlama paketleme ve kolileme gibi süreçler özenle ve dikkatli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Eşya taşıma çalışanlarımız nezdinde eşyalar nakliyat aracına transfer işlemi gerçekleştirilmektedir. Yüksek noktalarda Ankara asansörlü taşımacılık hizmeti ile hizmeti birleştirerek eşyaların yüksek noktalardan hidrolik asansör isteği ile birlikte nakliyat aracına eşyaların transfer edilmesi sağlanmaktadır.

Ofis malzemeleri ve ekipmanları titiz bir şekilde bilgilendirme notları ile birlikte nakliyat aracına istifleme ve yerleştirme işlemleri gerçekleştirilmektedir. Nakliyat aracına istiflenen eşyalar son kontrolleri yapılarak araç içerisinde olası çarpma ve hasara karşı konumlandırılması yapılmaktadır. Nakliyat aracımız yeni konumuna karşı rotasını hesaplayarak belirlenen adrese zamanında ulaşması için yola çıkmaktadır.

Ofis taşıma Ankara olarak yine aynı disiplin ve dikkat ile ofis malzemeleri ve ekipmanları nakliyat aracından yeni ofis ve büroya transfer işlemleri gerçekleştirilmektedir. Ardından son kontroller yapılarak olası bir hasar durumunda hasar durumu tespit edilerek olası hasarın karşılanması için girişimlerde bulunulmaktadır. Anlaşılan Ankara ofis taşıma ücretimiz alınarak hizmet sonuçlandırılmaktadır. Müşterinin Ankara Şimşek nakliyat şirketinden aldığı hizmeti değerlendirmesi istenilerek gerek sosyal medya platformlarında gerekse web sitemiz üzerinde hizmeti değerlendirmesi talep edilmektedir.

Ankara Ofis taşıma olarak sunduğumuz hizmetlerimiz de böylesine şeffaf ve kaliteli hizmet sunmayı yıllardır başarmaktayız. Kişi ve kurumlara karşı sunduğumuz hizmetlerimiz bu şekilde şeffaf müşteri odaklı gerçekleşmektedir. Sizlerde işinde en iyi nakliyat firmaları ile çalışmak istiyorsanız Ankara Ankara Şimşek nakliyat firmasını tercih edebilirsiniz.

Ankara Ofis Taşıma Alırken Bilmeniz Gerekenler?

Eğer esnaf veya ticaret ile uğraşıyor iseniz taşıma hizmetine ihtiyacınız varsa ve bu hizmeti nasıl alacağınız konusunda bilginiz yok ise kesinlikle internet ortamından az da olsa bir araştırma yaparak en iyi Ankara ofis taşıma hizmeti sunan firmayı tercih ederek hizmet almaya özen göstermelisiniz.

Nakliyat sektöründe çok farklı şirket ve firmaların nakliye alanında rekabet etmesi ve bilmedikleri sektörde para kazanmaya çalışmasından kaynaklı sektörde işi bilmeyen birçok kişilerin türemesine sebebiyet vermiştir. Bu durum nakliye sektöründe sorun ve problemlerin oluşmasına neden olmaktadır.

Hizmet alacağınız firma kesinlikle nakliyat firması olmalıdır.Ofis taşıma Ankara hizmeti alanında deneyim ve tecrübe ile hareket eden bir ekip ile hizmet sunan firma olmasına özen göstermeniz gerekmektedir. Piyasa koşullarının çok iyi takip eden ve her türlü koşullara göre müşterilerin bilgilendirilmesi ve gerekli koşullara göre pozisyon almasını sağlama konusunda tecrübe ile hareket etmesi gerekmektedir.

Ankara Ev ve Ofis Taşımacılığında %15 İndirim Avantajları Sunuyoruz

Ankara Ankara Şimşek nakliyat firması olarak belirli zamanlarda kampanyalar düzenlemekteyiz. Şart ve koşullar titizlikle araştırılarak insanlara en uygun Ankara ofis taşıma alanında indirimli taşımacılık hizmetleri sunmaktayız. Oluşturduğumuz bu avantajlı seçenekler sayesinde %15 ve %30’a kadar indirimli ev ve ofis taşımacılığı imkanları sağlamaktayız.

Yılın dört mevsimin de belirlediğimiz zaman çerçevesinde oluşturduğumuz kampanyaları sosyal medya hesaplarımızdan ve web sitemizden takip edebilir ve indirimli fiyatlar çerçevesinde şirketimizden hizmet alabilirsiniz.

Ofis taşıma Ankara hizmetinde donanımlı ve kapalı kasalı nakliyat araçlarımız ve işinde deneyimli çalışanlarımız sayesinde işimizi en iyi şekilde yaparak müşterilerimizin memnuniyetini ve teveccühünü almaya gayret göstermekteyiz. Sizler de güvenli ve indirimli fiyat avantajları çerçevesinde şirketimiz nezdinde taşımak isterseniz firmamızın online destek hattından ücretsiz bize ulaşabilir ve anında fiyat alarak Ankara şehir içi ve şehirler arası Ankara ofis taşıma hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

4 Yorum

Müşteri Yorumu

Recep Özen

15 Mart 2022

Ankara içi evimizin taşınması konusunda bu arkadaşlar ile anlaştık. Herşey güzel başladı ve özenle gerçekleştirildi. Temiz ve disipli olarak eşyalarımız hasar görmeden taşındı. İşini çok iyi yaptılar. Ben çok memnun kaldım. Umarım sizlerde memnun kalırsınız. Herşey gönlünüzce olsun. Bol kazançlar

Ankara Şimşek Nakliyat

Ankara Şimşek Nakliyat

15 Mart 2022

Bizler sizlere hizmet etmek için varız. Memuniyetinizi önemsiyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için çok teşekkür ediyoruz. İyi günler diyoruz.

Müşteri Yorumu

Leyla Karacan

09 Mart 2022

İnternetten bulduk şirketi ve anlaştık. Acil taşınmamız gerekiyordu. Gün içinde anlaştığımız saatte geldiler ve eşyaların ambalaj ve kutulama işlemlerini hızlıca düzenli şekilde yaptılar. Eşyalar özenle paketlendi ve taşındı. Yeni evimizede aynı düzenle eşyalar transfer edildi. Bizlere sorunsuz ve hiç bir eşya ya hasar vermeden taşıma sundukları için çok teşekkür ediyorum ve güzel kazançlar diliyorum.

Müşteri Yorumu

Hasan Taşmaz

03 Mart 2022

Bu firmayı bir arkadaşım tavsiye etmişti. Aradık ve görüştükten sonra dijital ekspertiz yaptılar. İnceleme sonrası bizlere fiyat sundular. Zaten piyasanın durumu belli ve bizde kabul ettik ve taşındık. Eşyalar ambalajlandı ve asansör yardımı ile taşıma sundular. Planlı sunulan hizmette hiç pişman olmadan güzel ve temiz bir hizmet aldık diyebilirim. Şirket ekibine bol kazançlar diliyorum. Gönül rahatlığı ile sizlerde bu firma ile taşınabilirsiniz.

Yorum Yap

TEMAS KUR