Türkiye'nin Her Yerine Taşıyoruz
0312 332 13 14
0538 518 26 44
0542 684 03 65
İndirimli Taşın!
Teklif İste


Sincan Nakliyat Firması

AnkARA Şimşek Nakliyat

Evden eve taşımacılıkta deneyimi ve kalitesiyle adından söz ettiren Sincan Nakliyat ekonomik ve pratik çözümler üreterek siz müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyor. Ev taşırken, taşınmanın zorluğu insanlar tarafından düşünülen en temel unsurlardan biridir. Ev taşırken tüm zorlukları ve oluşabilecek sorunları ortadan kaldıran şirketimiz için müşterilerimizin bizlere olan güveni en büyük yatırımdır. Uzun yıllardır müşterilerimizin memnuniyetini ve güvenini kazanmak için elimizden gelenin daha fazlasını vermeye özen gösteriyoruz. Kazandığı bu güven ve memnuniyetle, arkasında bu kazançla hareket eden, iyi hizmet anlayışı müşteri memnuniyetinden geçen Sincan Evden Eve Nakliyat, eşyalarınızı yeni evlerinize en hızlı ve en güvenli şekilde ulaştırmaya devam ediyor.


Eşyalarınız taşınması güç eşyalar ve daireniz yüksekte de olsa hidrolik asansör sistemimizle bu sorun ortadan kalkar. Eşyalarınız balkona uzanan asansöre sağlıklı bir şekilde yerleştirilir ve çizilmeden, hasar görmeden taşınır. Hidrolik asansör sistemimizle eşyalarınızın sökülmesine dahi gerek kalmadan eşyalarınız aşağıya indirilir, yukarıya çıkarılır. Sökülmesi gereken eşyalar olur ise tecrübe sahibi personellerimiz tarafından bu işlemler gerçekleştirilir. Cam eşyalarınız kırılmaması için en üst seviyede muhafaza edilir. Paketleme konusunda en kaliteli ekipmanlara sahip olan ve tüm eşyalarınızı profesyonel düzeyde koruma altına alan Sincan Nakliyat özel tasarımlı kutulara yerleştirdiği eşyalarınızı güven içerisinde araca yerleştirir. Araçlarımız büyük ve son model araçlardan oluşmaktadır.


Tecrübeleri bir ekip ev taşıma konusundaki en önemli unsurdur ve Sincan Evden Eve Nakliyat tecrübeli personellere sahiptir. Ağır eşyaları taşımakta, demonte ve montaj işlemlerinde ve isterseniz özel eşyalarınızı paketlemek için gelecek bayan elemanlarımız da dâhil bütün personellerimiz yıllar içerisinde bu konuda deneyim kazanmış kişilerden oluşmaktadır. Şirketimiz evinizi en güvenli şekilde taşımak için her türlü olanağa sahiptir. Ev taşırken zaman kaybı yaşamak insanların en çok endişe duyduğu konulardan biridir.


Sincan Nakliyat başlangıç ve varış mesafesini en seri şekilde tamamlar. Taşıdığımız tüm eşyalar için kusursuz bir nakliye gerçekleştirmek adına, eşyalarınız için kapsamlı sigorta yapmaktayız. Taşınma esnasında alınan her türlü önleme rağmen eşyalarınıza gelebilecek herhangi bir zararda telaşa kapılmanıza lüzum yoktur. Bizlere emanet ettiğiniz eşyalarınızın değeri ne olursa olsun, her biri sigorta kapsamındadır ve her halükarda güvendedir.


Sincan Evden Eve Nakliyat eşyalarının müşterileri için ne kadar önemli olduğunun bilincindedir. Bu sebeple şirketimiz müşterilerimize maddi veya manevi hiçbir mağduriyet yaşatmamaktadır. Sektörde rekabet gücü yüksek olan firmamız, siz değerli müşterilerimize profesyonel ve güvenli bir hizmet vermeye devam etmekten memnuniyet duyacaktır. Bizleri arayarak gerçekleştireceğimiz görüşmelerin akabinde, belirlenen tarih ve saatte şirketimiz taşınma işini gerçekleştirmek için hazır bulunacaktır. Zorlu ve yorucu olan taşınma işinizi, kusursuz bir taşımacılık süreci gerçekleştiren Sincan Nakliyat’a emanet etmeniz bizleri mutlu edecek, sizlere sorunsuz, güvenli ve hızlı bir süreç sunacaktır.

Sayfa Güncelleme Tarihi: 25.01.2018

TEKLİF FORMU