Eşya Sigorta Hizmeti

Eşya sigorta hizmeti Nakliye sektöründe kurumsal taşımacılık ve evden eve nakliyat kapsamında eşyaların sigortalanması önem içermektedir. Çünkü taşınma sürecinde her türlü olumsuz durumla eşyalarınız karşı karşıya kalabilirler. Bu olumsuzluk hep gerçekleşir diye bir durum yoktur elbette. Ancak yaşanabilecek böyle bir durumda söz konusu eşyaların sigortalanması, müşterilerimiz için zararlarının temin edilebilir olduğunu ve güvence altında olduklarını gösterir. Eşya sigorta hizmeti eşyalarınızın özelliğine göre belirlenmektedir. Bu sigorta kapsamında müşterilerimiz isterlerse tüm eşyalarını, isterlerse parça eşyalarını sigorta kapsamına alabilirler.

 

Nakliyat sigorta kapsamına giren 3 temel sigorta şekli mevcuttur. Bunlardan ilki tam ziya olarak adlandırılan ve eşyaları taşıyan araçla birlikte eşyaların zarar görmesi halinde müşterinin tazmin talebinde bulunarak alacağı maddi değeri karşılayan sigorta türüdür.

 

Bir diğeri ise, firmaya ait aracın ve firmanın bilgisi dışında gelişen bir gelişme ile eşyaların taşınma sırasında zarar görmesini telafi eden sigorta şeklidir. Dar teminat olarak bilinen bu sigorta şeklinde, yağmur sonucu eşyaların ıslanarak zarar görmesi, hırsızlık gibi unsurlar korunma kapsamına girmemektedir.

 

Son olarak dile getireceğimiz diğer bir sigorta türü geniş teminat içeren ve adını da buradan alan uygulamadır. Bu uygulamada eşyaların çıkış alanından, ulaşması gereken hedefe kadar ki  geçen süre zarfında meydana gelen tüm zararları tazmin eden bir anlaşma söz konusudur.

 

Eşya sigorta hizmeti sonuç olarak baktığımızda müşteri adına büyük fayda sağlayan ve gerekli olan bir uygulamadır. Bizi tercih ederek eşyalarınızın güvenle adresine ulaşmasını gerçekleştirebilirsiniz. En ideal sigorta hizmeti uygulamalarımız ve cazip nakliye fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.