Eşya Marangozluk Hizmeti

Eşya Marangozluk HizmetiEşya marangozluk hizmeti Marangozluk hizmetine ihtiyaç duyan tüm müşterilerimizin bu taleplerini firma olarak kendi bünyemizde görev yapan marangoz ekibimizin başarılı çalışmalarıyla karşılamaktayız. Taşınma öncesi ev ve iş yerlerinde sabit konumda duran ve duvar gibi alanlara daha önceden montajı yapılmış bazı eşyaların söküm işleminin yapılması gerekir. Bu işlem için dışarıdan bir marangoz çağırmak ve bu işlemi yaptırmak elbette ekstra bir maliyet içereceğinden, bu işlemi nakliye firmasının yapması müşteri açısından avantaj olacaktır. Eşya marangozluk hizmeti uygulamasını firmamız bu sebeple vermektedir.

 

Duvara sabitlenmiş veya diğer söküm gerektiren eşyalarınız marangoz sertifikasına sahip teknik personelimiz tarafından büyük hassasiyet içinde sökümü sağlanır. Söküm sırasında eşyalarınız asla zarar görmez. Her şeyin kurallarına göre uygulandığı bu nakliye sürecinde siz hiçbir zahmet yaşamazsınız. Sökümü yapılan eşyalarınız taşıyıcı personelimiz tarafından paketlenmesi yapılmamışsa da paketlenerek araçlara taşınır. Hedef noktasında yine personelimiz tarafından eşyalarınız yeni yerine taşındıktan sonra tekrar marangoz ekibimiz tarafından sizin kullanımınıza sunmak amacı ile montajı yapılır. Sağlamlık ve güvenlik bakımından her şey isteğinize göre uyarlanır. Eşya marangozluk hizmeti sayesinde dışarıdan bir usta çağırmanıza gerek kalmaz. Bu hizmeti firmamız n tüm nakliye müşterilerine sağlamaktadır.

 

Türkiye’nin her noktasına marangozlu eşya taşıma hizmeti için firmamızdan destek isteyebilirsiniz. Evden eve taşıma, ofis nakliyat, kurumsal taşımacılık ve diğer nakliye işlerinizde firmamız başarılı sonuçlar ortaya koymaktadır. Konu nakliye ise biz oradayız.