Ekspertiz Hizmeti

Ekspertiz HizmetiEkspertiz Hizmeti Ev taşıma, işyeri taşıma veya parça eşyaların bir alandan başka bir alana sevki konusunda firmamız taşımacılık faaliyeti sunmaktadır. Bu faaliyet içerisinde özellikle fiyatlandırma aşamasında firma olarak profesyonel ekspertiz hizmeti vererek müşterilerimizin taşınma maliyetlerini mümkün olduğunca en uygun hale getirmeye çalışmaktayız. Ekspertiz hizmetinde öncelikli olarak müşterilerimizden gelen talepleri ilgili birime ulaştırıyoruz. Sonrasında birim personeli vereceğiniz adrese gelerek yerinde bir keşifle eşyalarınızın hangi koşullarda ne tür araç ve malzemeler aracılığı ile taşınması gerektiğine karar vererek fiyatlandırma aşamasına geçmektedir.

Piyasanın aksine firmamız çok uygun fiyatlara taşımacılık gerçekleştirmektedir. Eşyalarınızın zamanında ve güvenli bir şekilde teslimi garantili bir biçimde tamamlanmaktadır. Taşınma sırasında asansör gerekip gerekmediği, kat durumu, eşyalarınızın sayısı ve büyüklüğü ve tüm bu oluşumun hangi uygun araçla taşınacağı büyük önem arz etmektedir. Bu nedenle taşınmadan önce alınacak ekspertiz hizmeti müşteri adına büyük kolaylık ve sonrasından oluşabilecek sorunların ortadan kalkmasında ki en büyük adım niteliği taşıyacaktır.

Eşya taşımak dışarıdan bakıldığında kolay gibi görünse de, aslında durum hiçte sanıldığı gibi kolay değildir. Çünkü taşınacak her eşyanın kendine has ve sahibi açısından büyük değeri söz konusudur. Bu sebeple eşyaların hasar görmeden taşınması ve yerine eksiksiz teslimi şarttır. Tüm bu şartları uzman kadrosuyla yerine getirmekte olan nakliye firmamızdan her türlü nakliye işleriniz öncesi güvenli ekspertiz hizmeti talep ederek ihtiyaçlarınızı çözümleyebilirsiniz.