Eşya Depolama Hizmeti

Eşya Depolama HizmetiEşya depolama hizmeti Nakliye sektörünün bir başka iş kolu olan depolama hizmeti kişilerin veya firmaların eşyalarını güvenle saklayabilecekleri bir alan bulmalarında önem taşımaktadır. Firmamız evden eve nakliyat, ofis nakliyat ve diğer taşımacılık alanlarında saklama, bekletilme zorunluluğu olan eşyaların en ideal şekilde korunaklı ortamda muhafaza edilmesine olanak sağlamaktadır. Eşya depolama hizmeti sayesinde tüm müşterilerimiz eşyalarını güvenle diledikleri kadar saklayabilirler. Eşyalarınızın tüm güvenliği tarafımızca sağlanmakta olup, her hangi bir kayıp halinde oluşabilecek tüm zararlar tazmin edilmektedir.

Eşya depolama hizmetinde eşyalarınız sözleşme kapsamında depolara alınmaktadır. Sözleşme üzerinde iki tarafında haklarını koruyan maddeler ve yükümlülükler yer almaktadır. Bu sayede eşyalarınız güvence altına alınmaktadır. Hayatınızı karmaşık hale getiren her çeşit parça eşyayı veya komple eşyayı kapasitesi uygun olan depo seçiminizle birlikte tam koruma altına alabilirsiniz. Depolarımızın kapasiteleri her eşit eşya türüne ve büyüklüğüne göre mevcuttur. Depolama anlamında ihtiyacınız en uygun depoyu sizin adınıza tahsis ederek eşyalarınızın istediğiniz kadar bu alanda sorunsuz bekletilmesini sağlıyoruz.

Eşya depolama hizmeti uygulamamız sizin isteğimize göre şekillenebilmektedir. Eşyalarınız için korunaklı ambalaj ihtiyaçlarınız içinde firmamız yardımcı olmaktadır. Eşyalarınızın depoya taşınması veya depodan çıkış aşamalarında taşıyıcı personelimiz isteğiniz üzere taşıma yapmaktadır. Depolarımızı istediğiniz zaman ziyaret edebilir ve burada saklanan eşyalarınıza kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Eşyalarınızın saklandığı depolama biriminde yer alan ve size ait olan deponun güvenlik anahtarı size verilmektedir. En uygun maliyetli eşya depolama hizmeti için bizimle iletişime geçebilirsiniz.