Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası NakliyatŞehirler Arası Nakliyat Türkiye’nin her noktasına taşımacılık hizmeti sunan firmamız nakliye işlerinizin en hızlı ve kolay yoldan çözümlenebilmesini sağlamak çabası içerisinde teknolojik alt yapısı ve uzman kadrosuyla faaliyet yürütmektedir. Özellikle bir şehirden, başka bir şehre gitmesi gereken yük ve eşyaların taşınma süreci eşyanın durumuna göre zorluk içermektedir. Uzun mesafeli nakliye işlerinde her zaman güvenilir firmalarla çalışmak en ideal seçimdir. Bu güne kadar ki başarılı nakliye çalışmaları ile iddiasını sürdüren firmamız her türlü yük ve eşyanızın nakliyesini gerçekleştirmektedir. İster ev eşyası, ister kurumsal yük ya da işyeri malzemeleri olsun, kusursuz bir şekilde taşıması ve teslimi yapılmaktadır. Şehirler arası nakliyat kapsamında en zorlu yollara ve çevre koşullarına dayanıklı son model nakliye araçlarımızla bu işlemleriniz gerçekleşir.

Şehirler arası yük taşımacılığında önemli olan unsurlardan biri yük ve eşyaların ambalajlanmasıdır. Doğru bir şekilde ambalajı yapılmayan eşyalar muhtemel sorunlarla karşı karşıya kalabilirler. Bu durum müşteri açısından asla kabul edilemez bir durum olacağından mutlak şekilde tüm yük ve eşyalar özenle ambalajlanmalı ve koruma altına alınmalıdır. Ambalajlamayı gerçekleştiren personelin bu konuda mutlaka uzman olması gerekmektedir. Firmamız ilgili departmanlar da görev yapan personelini sürekli eğitim halinde tutarak güncelliğe önem verdiğini göstermektedir. Bu güncellik özellikle nakliyesini üstlendiğimiz işlerde başarılı sonuçlar ortaya koymamız da en büyük katkı nedenidir. Eşyalarınızın hasar görmemesi adına gerekli tüm önlemlerin alınıp alınmadığı yine firmamızca kontrol edildikten sonra nakliye araçlarımızın çıkışına sorumlu uzman tarafından izin verilmektedir. Aksi durumlarda asla hiçbir aracımızın çıkışına izin verilmez.

Şehirlerarası nakliyatNakliye aşamasında verdiğimiz hizmetler arasında olan marangoz uygulamamız sayesinde hiçbir müşterimizin teknik bilgi ve birikime ihtiyacı kalmaz. Çeşitli alanlarda sabit duran eşya, malzeme ve diğer taşınması muhtemel eşyaların söküm ve tekrar montaj işlemleri profesyonelce yapılmaktadır. Şehirlerarası nakliyat hizmeti için öncelikli olarak talep oluşturmanız bizim için yeterli olmaktadır. Oluşturduğunuz bu talep sonrası sırasıyla ilgili birim personellerimiz ihtiyacınız olan hizmetin tamamlanabilmesi adına üzerine düşen her görevi harfiyen yerine getirecektir. İlk olarak çıkış noktası olan adrese gelerek taşınması gereken eşya veya yükün kapsamı belirlenmektedir. Bu kapsam dahilin de nakliye için gerekli olabilecek araç, materyal ve malzeme belirlenerek temini sağlanacaktır. Eşyaların bulunduğu  alan, genişliği, yüksekliği gibi her detay listelenerek bir çalışma planı hazırlanarak işlemlerin sağlıklı şekilde ilerlemesi amaçlanacaktır. Burada ayrıntılarıyla vermeye çalıştığımız her detay aslında işimizin bir parçasıdır. Bu nedenle süreç sanıldığı gibi uzun değil çok kısa sürede tamamlanır. Yani hiçbir müşterimizin zaman konusunda kayıp yaşamasını asla istemeyiz ve bu güne kadar da böyle bir kaybı yaşatmadığımızı belirtmek isteriz.

Şehirlerarası evden eve eşya taşımacılığında firma olarak komple ev eşyalarınızın gerekli güvenlik tedbirlerini alarak en ideal taşıma uygulamasını gerçekleştirmekteyiz. Elektronik aksama sahip olan eşyalarınız olan, televizyon ve beyaz eşyalarınız özel malzemeler ile tam korunaklı hale getirilir. Koltuk, yatak ve oturma gurubu gibi eşyalarınız için önemli olan kumaş yüzeylerinin kirlenmemesi adına streç ve özel balonlu kaplama naylonları kullanılmaktadır. Mutfak ve benzeri alanlarda yer alan küçük, büyük eşyalarınız ise firmamıza ait özel korunaklı kutulara veya kolilere düzenli ve sarılı vaziyette konularak taşınmaktadır. Firmamız bu işlemlerin akabinde eşyalarınızın her hangi bir karışıklığa maruz kalmaması adına onları isimlendirmekte veya numaralandırmaktadır.

Şehir İçi NakliyatBütün bu hassasiyetimizin nedeni şehirler arası taşımacılık anlamında müşterilerimizin memnuniyet içerisinde eşyalarını taşıtabilmesi içindir.  Evden eve eşya taşıma, ofis eşyası taşıma, mağaza ürünlerinin taşınması, işyeri malzemelerinin taşınması, kurumsal taşımacılık, fuar ve stant taşımacılığı, dershane taşımacılığı, konser ve ses sistemleri gibi alet ve aygıtların taşınması ve daha oldukça çoğaltabileceğimiz örnekler çerçevesinde güvenli taşıma hizmeti sağlamaktayız. Filomuzda yer alan araçlarımız her türlü taşımaya uygun olan araçlardır. Yük ve eşyanızın kapasitesine göre belirlene bu araçlar aracılığı ile sorunsuz bir nakliye faaliyeti tarafımızca süre gelmektedir. Tüm araçlarımızın periyodik bakımları zamanında ve uzman servisler aracılığı ile yapılmaktadır. Araç kaptanlarımızın dikkati ve performansı neticesinde her türlü nakliye süreci belirlenen zaman dilimi içerisinde gerçekleşmektedir. Firmamız için uzak diye bir yer söz konusu değildir. Türkiye’nin her noktası bizim için ulaşılabilir düzeydedir. Sektörümüzün tüm gerekliliklerini eksiksiz yerine getirmekte olan firmamız bulunması zorunlu olan tüm sertifikalara sahip olan bir kuruluştur. Firmamız ile ilgili merak ettiğiniz her detayı veya nakliye öncesi ve sonrası ne tür hizmet verdiğimiz hususunda yer alan ayrıntıları gönül rahatlığıyla iletişim numaralarımız üzerinden bizlere sorabilirsiniz. Destek personelimiz gelen her çağrıyı büyük titizlikle dinlemekte ve sonrasında ilgili birime aktarmaktadır. İlgili birimlerimiz istemiş olduğunuz hizmet için gerekli tüm kolaylığı firmamız adına size sağlayacak ve nakliye sürecinizi en zahmetsiz ve güvenilir yoldan tamamlamanızı gerçekleştirecektir. Robotik sistemler ve güçlü kadromuzla yükünüzü hafifletmiyor, tamamını biz taşıyoruz. Taşınmayı ve nakliyeyi artık dert etmenize hiçbir gerekçe yoktur. Bizimle her şey ve en zor yükler Türkiye yolunda.

EŞYALARINIZ KORUMAMIZ ALTINDA

Nasılmı Yapıyoruz!

tabak paketleme 360x250 - Şehirler Arası Nakliyat
masa paketleme 360x250 - Şehirler Arası Nakliyat
unite paketleme 360x250 - Şehirler Arası Nakliyat
koltuk paketleme 360x250 - Şehirler Arası Nakliyat
tv paketleme 360x250 - Şehirler Arası Nakliyat
dolap paketleme 360x250 - Şehirler Arası Nakliyat
MÜŞTERİLERİMİZ TEKLİF İSTEDİLER İNDİRİMLİ TAŞINDILAR

Sıra Sizde!

SIK SORULAN SORULARINIZ

Aklınıza Takılan Ne Varsa

Eşyalarıma olası zararı kim karşılayacak?.

Eşyalarınıza olası zararı gelmesi durumunda firmamızın yapmış olduğu sigorta ile karşılanacaktır.

Firma hangi belgelere sahip?

Firmamız Yetki Belgesi, Vergi Levhası ve Taşıma Belgemiz olan K3 Belgelerimizle resmi olarak hizmet vermekteyiz.

Firma elemanlarının ustalık belgesi varmı ?

Firmamız kurulurken oluşturduğum ekibimiz yıllardır bizimle çalışmakta ve her eleman kendi işinde deneyim ve ustalık belgesine sahiptir.

Ekspertiz hizmetini nasıl yararlanırım ?

Firmamızın Ofis numarasını arayarak ekspertiz talep ediniz.

Firmada kaç eleman çalışmakta ?

Firmamızda 25 Eleman bulunmakta ve kendi ekibimizdir ayrıca yabancı eleman bulunmamaktadır.

Taşımacılıkta fiyat nasıl belirliyorsunuz ?

Öncelikle taşımanın kolaylığı ve zorluğuna göre fiyat değişe biliyor

Firmanızda kaç adet araç bulunmakta ?

Firmamızda parça eşya için 1 aracımız ve ev eşyaları içinde büyük 10 teker kapalı kasa araçtan 2 adet toplam 3 adet aracımız bunmaktadır.

VİDEO KÖŞEMİZ

Neler Yaptık Görmek İster misiniz?.

Paketlemelerimiz
Eşya Taşıma

Müşterilerimize kaliteli ve güvenli hizmet sunuyoruz.

İletşime Geç

Or Call 0312 332 13 14