Şehir İçi Nakliyat

Şehir İçi NakliyatŞehir içi nakliyat her şehir ve herkes için farklı nedenlerden dolayı oluşan taşınma ihtiyacı için yapılması en doğru işlem nakliye firmalarından destek almaktır. Nakliye firmalarının sunduğu araç ve malzeme imkanını ne yazık ki kişilerin tek başına elde etmesi zordur. Özellikle günümüzde gelişen yenilikçi mimari çözümler binaların yüksek hatta günden güne daha da yüksek olabilmesi adına uygulanmaktadır. Yüksek katlı binalarda yaşamak kimileri için çok ürpertici olsa da, kimileri için ise keyifli bir yaşam demektir. Nakliye ihtiyacı elbette sadece evlerle sınırlı değildir. Taşınması muhtemel her eşya ve yükün bilinçli ve doğru bir şekilde nakliyesi gerçekleşmelidir. Şehir içi nakliyat denildiğinde bir şehir sınırları içerisinde var olan her noktaya taşımacılık anlamı çıkar. Firmamız bir yerden başka bir yere taşınması muhtemel olan her türlü yük ve eşyanız için gerekli nakliye hizmetini sunmaktadır.

İnsan gücünün yetersiz kaldığı durumlarda bile gerekli araç ve donanıma sahip olan firmamız mükemmel bir taşımacılık faaliyeti yürütmektedir. Nakliye başlı, başına önem isteyen ve gereklilikleri yerine getirilmesi zorunlu olan bir iştir. Aksi durumlarda sorunların yaşanması muhtemeldir. Şehir içi nakliye kapsamında firmamız evden eve nakliyat, ofis nakliyat, mağaza taşımacılık, kurumsal taşımacılık, dershane taşımacılık, hastane taşımacılık, parça eşya taşımacılık ve parsiyel taşımacılık gibi pek çok başlık altında müşterilerin taleplerini karşılamaktadır. Taleplerin karşılanması aşamasında baştan sona en doğru yaklaşımla çalışma planı oluşturan merkezimiz, istenilen hizmetin tam vaktinde veya daha önce tamamlanabilmesini hedeflemektedir. Nakliyesi talep edilen eşyaların ön analizi ekspertiz uzmanlarımız aracılığı ile yapılmaktadır. Bu analiz sonrası taşınması gereken eşyalarınız veya yükünüz için nasıl bir araca ihtiyaç duyulacağı belirlenerek, nakliye için temini gerçekleştirirlir.

Şehir içi nakliyeEşyaların toplanması ve taşınması işlemlerini gerçekleştiren personelimiz çalışma anında gerekli tüm tedbirleri almaktadır. Konusunda eğitim olan çalışanlarımız, eşyalarınızı istediğiniz şekilde düzgünce ambalajlar, araca yükler ve istediğiniz yere güvenle nakliyesini gerçekleştirir. Eşyalarınıza zarar gelmemesi için ambalajlama işlemi dışında, ekip elemanları eşyaları oldukça dikkatli taşır. Fakat her şeye rağmen eşyalarda herhangi bir deformasyon meydana gelmesi ya da eşyaların kaybolması sonucunda müşterilerin zor duruma girmesini önlemek adına, sigortalı nakliye işlemi uygulanmaktadır. Şehir içi nakliye sigortasının amacı tamamen müşteri yararına olan bir uygulamadır. Bu sigorta hizmetinden isterseniz yararlanabilirsiniz. Dilerseniz sigorta yaptırmadan da taşıma hizmeti isteyebilirsiniz. Ancak biz firma olarak her zaman müşterilerimizin nakliye taleplerinde sigortalı taşıma seçmeleri konusunda yönlendirme yapıyoruz. Sebebi ise oluşabilecek olumsuz durumlara karşı eşyalarını ve kendilerini güvene almaları içindir.

Nakliye sürecinde her detay resmi olarak belgelendirilir. Bu sayede eşyalarınız her hangi bir engele takılmadan yerine kolayca ulaşır. Anlaşma sonrası işin bedeli olan maliyet faturalandırılır. Fatura ve irsaliye gerekli şekilde hazırlanır. İrsaliye üzerinde taşınacak yükün detayı ve bedeli mutlaka yazar. Bu bir irsaliyeli fatura çeşididir ve üzerinde faturayı düzenleyenin adı, soyadı, ticari unvanı, adresi gibi bilgiler bulunmaktadır. Ayrıca nakliye işleminde bir hizmet söz konusu olduğundan hizmet bedeli de irsaliye üzerinde yer almalıdır. Ayrıca hizmetin kime yapıldığına dair kişi adı, soyadı, unvanı da yine irsaliye de yer almaktadır. Taşıma irsaliyesi ile beraber nakliye faturası da kesilmelidir. Fatura kesilmesi noktasında müşterilerin ne kadar hizmeti kaç lira karşılığında aldığını bir belge ile görmeleri gerekir. Bu belge de kesilen faturalardır.

Çeşitli nakliye işlemlerinde kesilen bu faturalar hizmet bedelini, miktarını ve fiyatını gösterdiğinden; taşınan herhangi bir eşyanın kaybolması durumunda ne yapılacağı, ne kadar zararın karşılanacağı bu faturalar üzerinden belirlenmektedir. Ayrıca fatura kesilmemesi durumu da bir suçtur. Yapılan bir hizmeti göstermemektir. Bu nedenle mutlaka fatura kesilmelidir. Firmamız, işinin her detayını düşünür ve büyük bir titizlik ile süreci devam ettirir. Nakliye aşamasında eşyaların yerleştirilmesi, taşınması oldukça zahmetli işlerdir ve herhangi bir hataya müsaade edilmemelidir. Şehir İçi taşımacılık firmamız bu hususları da dikkate alarak profesyonel bir ekip ile çalışır. Dikkat edilmesi gereken ilk nokta müşteri memnuniyeti olduğundan, eşyalar müşterilerin dilediği şekilde ambalajlanır ve yine müşterilerin talep ettiği araçlar ile nakliye işlemi gerçekleştirilir. Bunların yanında araçlar yeni yere ulaştıklarında eşyaları da mekâna bizzat götürüp yerleştirirler.

Burada yazılanların hepsi siz değerli müşterilerimizin alacağı hizmetin en ideal biçimde tamamlanması ve taşınma ihtiyacınızın çözümlenmesi noktasında mutlaka yapılması gereken detayların özeti niteliğindedir. Bu güne kadar bizi tercih eden müşterilerimizin bütün taşıma işlemlerini vaktinde ve istenilen şekilde tamamlamış bulunuyoruz. Aldığımız olumlu geri dönüşler bu sektör içinde oluşturduğumuz profesyonel, dinamik kadronun enerjisine, enerji katarak daha da güçlenmelerini sağlamaktadır. Bu nedenle memnuniyetlerini bizlere ileten ve bizi tercih etmiş olan tüm müşterilerimize teşekkürü bir borç bildiğimiz hatırlatmak isteriz. Şehir içi nakliye konusunda daha fazla detaylı bilgiye bizi arayarak da ulaşabilirsiniz. Nakliye öncesi sorma istediğiniz her şeyi ve düşünceyi destek uzmanlarımıza aktarabilirsiniz. Uzmanlarımız dilediğiniz konu hakkında sizi en kapsamlı şekilde bilgilendirecek ve ihtiyaçlarınıza çözüm geliştirecektir.

EŞYALARINIZ KORUMAMIZ ALTINDA

Nasılmı Yapıyoruz!

tabak paketleme 360x250 - Şehir İçi Nakliyat
masa paketleme 360x250 - Şehir İçi Nakliyat
unite paketleme 360x250 - Şehir İçi Nakliyat
koltuk paketleme 360x250 - Şehir İçi Nakliyat
tv paketleme 360x250 - Şehir İçi Nakliyat
dolap paketleme 360x250 - Şehir İçi Nakliyat
MÜŞTERİLERİMİZ TEKLİF İSTEDİLER İNDİRİMLİ TAŞINDILAR

Sıra Sizde!

SIK SORULAN SORULARINIZ

Aklınıza Takılan Ne Varsa

Eşyalarıma olası zararı kim karşılayacak?.

Eşyalarınıza olası zararı gelmesi durumunda firmamızın yapmış olduğu sigorta ile karşılanacaktır.

Firma hangi belgelere sahip?

Firmamız Yetki Belgesi, Vergi Levhası ve Taşıma Belgemiz olan K3 Belgelerimizle resmi olarak hizmet vermekteyiz.

Firma elemanlarının ustalık belgesi varmı ?

Firmamız kurulurken oluşturduğum ekibimiz yıllardır bizimle çalışmakta ve her eleman kendi işinde deneyim ve ustalık belgesine sahiptir.

Ekspertiz hizmetini nasıl yararlanırım ?

Firmamızın Ofis numarasını arayarak ekspertiz talep ediniz.

Firmada kaç eleman çalışmakta ?

Firmamızda 25 Eleman bulunmakta ve kendi ekibimizdir ayrıca yabancı eleman bulunmamaktadır.

Taşımacılıkta fiyat nasıl belirliyorsunuz ?

Öncelikle taşımanın kolaylığı ve zorluğuna göre fiyat değişe biliyor

Firmanızda kaç adet araç bulunmakta ?

Firmamızda parça eşya için 1 aracımız ve ev eşyaları içinde büyük 10 teker kapalı kasa araçtan 2 adet toplam 3 adet aracımız bunmaktadır.

VİDEO KÖŞEMİZ

Neler Yaptık Görmek İster misiniz?.

Paketlemelerimiz
Eşya Taşıma

Müşterilerimize kaliteli ve güvenli hizmet sunuyoruz.

İletşime Geç

Or Call 0312 332 13 14