Ofis Nakliyat

Ofis Nakliyat

Ofis nakliyat ile ofis ortamlarını taşımak,  kurulan düzeni tekrar yenilemek isterken, nakliye için en doğru kararı vermek gerekir. Profesyonel bir çalışma ortamın yaratmak için uygun maliyet ile taşıma işlemlerinizi sağlıklı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Taşınma esnasında tüm zorlukları yenerek nakliye firmamız ile güvenli bir şekilde ofisinizi taşıyabilirsiniz. Hizmetimiz sayesinde ofis taşımanızda tüm zor olan kısmı üstlenerek değerli ofis eşyalarınızın nakliyesini gerçekleştirebiliriz.

 

Firmamızın ofis nakliyat işlemlerini gerçekleştirirken kıymetli olan eşyalarınızı bir yerden başka bir yere taşırken özenle ve titiz çalışarak gerçekleştirmektedir. Zamanla yarışan nakliye firmamızın sağladığı hizmet ile taşınmak kolay hale gelmektedir. Ofis nakliyesi gerçekleştirirken eşyalar ambalajlar ile korunmaktadır. Korunan eşyalarınızın nakliye sırasında herhangi bir hasar kaybı yaşatmadan dilediğiniz yere nakliyesini sağlayabiliriz. Profesyonel ekip çalışanları ile sizlere her zaman yardımcı olabilmek için çalışmalarımız hızlı ve güvenli bir şekilde sağlayıcı olabilmekteyiz.

 

Ofis taşımacılıkta en başarılı şekilde firmamız tarafından daha hızlı ve güvenli şekilde nakliye işlemlerinizi sağlayabilirsiniz. Firmamızın yıllara dayalı tecrübesi ile kurumsal çalışma sağlayan ekip çalışanlarımız sayesinde taşınmak daha da kolay hal almaktadır. Tüm ofis taşımacılıkta hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

İşiniz için yeni ofis ortamlarında taşınma söz konusu olduğunda yerel olanaklardan nakliye işlemlerine ihtiyaç duyulmaktadır.

 

Dikkat edilmesi gereken husus eşyalar taşınırken dikkatli ve özenli olunmasıdır. Güvenilir nakliye şirketi olarak ofis nakliyat işlemlerinde daima sizlerle çalışma sağlayabiliriz. Kurumsal iş ortamlarında farklılık yaratarak bir yerden başka bir yere nakliye sağlarken gerek müşterilerin, gerek çalışanlarımızın gösterdiği hassasiyet doğrultusunda en iyi şekilde işimizi yapmaktayız. Son derece işine sadık çalışanlar ile daima başarılı çalışmalarımızdan müşteriler tarafından memnuniyet kazanmaktayız.

 

Sonuç olarak ofis ortamlarında taşınma, yenilenme veya parça eşyaların bir alandan başka bir alan taşıma süreçlerinde en ideal nakliye hizmetini vereceğimizden emin olabilirsiniz. Ofis ve büro nakliyesinde sigorta işlemlerini de firma olarak yapmaktayız. Türkiye’nin neresine olursa olsun gitmesi gereken her türlü eşya ve malzemenin zamanında eksiksiz bir biçimde yerine telsimizi sağlıyoruz. Ofis nakliyat ve diğer nakliye uygulamalarımız için bizi arayabilir fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

EŞYALARINIZ KORUMAMIZ ALTINDA

Nasılmı Yapıyoruz!

tabak paketleme 360x250 - Ofis Nakliyat
masa paketleme 360x250 - Ofis Nakliyat
unite paketleme 360x250 - Ofis Nakliyat
koltuk paketleme 360x250 - Ofis Nakliyat
tv paketleme 360x250 - Ofis Nakliyat
dolap paketleme 360x250 - Ofis Nakliyat
MÜŞTERİLERİMİZ TEKLİF İSTEDİLER İNDİRİMLİ TAŞINDILAR

Sıra Sizde!

SIK SORULAN SORULARINIZ

Aklınıza Takılan Ne Varsa

Eşyalarıma olası zararı kim karşılayacak?.

Eşyalarınıza olası zararı gelmesi durumunda firmamızın yapmış olduğu sigorta ile karşılanacaktır.

Firma hangi belgelere sahip?

Firmamız Yetki Belgesi, Vergi Levhası ve Taşıma Belgemiz olan K3 Belgelerimizle resmi olarak hizmet vermekteyiz.

Firma elemanlarının ustalık belgesi varmı ?

Firmamız kurulurken oluşturduğum ekibimiz yıllardır bizimle çalışmakta ve her eleman kendi işinde deneyim ve ustalık belgesine sahiptir.

Ekspertiz hizmetini nasıl yararlanırım ?

Firmamızın Ofis numarasını arayarak ekspertiz talep ediniz.

Firmada kaç eleman çalışmakta ?

Firmamızda 25 Eleman bulunmakta ve kendi ekibimizdir ayrıca yabancı eleman bulunmamaktadır.

Taşımacılıkta fiyat nasıl belirliyorsunuz ?

Öncelikle taşımanın kolaylığı ve zorluğuna göre fiyat değişe biliyor

Firmanızda kaç adet araç bulunmakta ?

Firmamızda parça eşya için 1 aracımız ve ev eşyaları içinde büyük 10 teker kapalı kasa araçtan 2 adet toplam 3 adet aracımız bunmaktadır.

VİDEO KÖŞEMİZ

Neler Yaptık Görmek İster misiniz?.

Paketlemelerimiz
Eşya Taşıma

Müşterilerimize kaliteli ve güvenli hizmet sunuyoruz.

İletşime Geç

Or Call 0312 332 13 14