Mamak Nakliyat

Mamak Nakliyat Firması

Mamak Nakliyat, Evden eve taşımacılık tecrübe gerektiren bir hizmet alanıdır. Ev taşırken her aşamada itinayla hareket edilmeli ve taşıma süreci en pratik, hızlı ve sağlıklı şekilde gerçekleştirilmelidir. Profesyonel bir ekip tarafından gerçekleştirilmesi gereken süreç müşterinin memnuniyetiyle sonuçlanmalıdır. Bir çok bölgede yıllardır hizmet verdiğimiz evden eve taşımacılık sektöründe, müşterilerimizin memnuniyetle ayrılması kalitemizin ve profesyonelliğimizin en önemli göstergesidir. Şimşek Nakliyat olarak, Mamak bölgemizde de, deneyimimizle ve profesyonel ekibimizle siz müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaktayız.

Mamak Evden Eve Nakliyat

Mamak Evden Eve NakliyatEv taşımak her zaman insanların ‘sorun’ olarak nitelediği bir durumdur. Şirketimiz müşterilerimizin sorun olarak gördüğü, yük saydığı taşınma işini, güvenle, özenle gerçekleştirmekte ve müşterilerimizi yeni evlerine zahmetsizce taşımaktadır. Şirketimiz, deneyimiyle ve kaliteli hizmet anlayışıyla siz müşterilerimize ekonomik çözümler üretmektedir.  Sabahın erken saatlerinden itibaren, müşterilerinin memnuniyetini esas alarak çalışan şirketimiz taşınma işini sizler için zordan kolaya dönüştürmektedir. Şimşek Nakliyat olarak anlayışımız; taşıdığımız her eşyaya kendi eşyamız gibi özen göstermektir. Kendi eşyalarımıza gösterdiğimiz hassasiyetin aynısını müşterilerimizin eşyalarına göstermek sorunsuz bir taşınma ile sonuçlandığı gibi, müşterilerimizin memnuniyetinin altında yatan sebep de yine bu anlayışımızdır. Sorunsuz ve başarılı bir taşıma için paketleme, taşıma, montaj gibi her basamakta alanında tecrübe sahibi elemanlar şarttır.

Mamak Şehir İçi Nakliyat

Mamak Şehir İçi NakliyatNakliye işi, bünyemizdeki paketlemede ve taşımada deneyim sahibi ekibimizle, müşterilerimizle belirlediğimiz tarih ve saatlerde gerçekleşir ve zamanında bitirilir. Şirketimiz, eşyalarınızı özenle paketleyerek güvenli bir şekilde taşımacılık hizmetini gerçekleştirmektedir. Mutfak eşyalarınız ve kırılması muhtemel muhtelif eşyalarınız için özel kutu tasarım kasalarımız bulunmaktadır. Kırılabilme ihtimali olan eşyalarınız bu kasalara yerleştirilir ve eşyalarınızın taşınması maksimum titizlikle gerçekleştirilir. Sökülmesi gereken eşyalar elemanlarımız tarafından sökülerek taşımaya hazır hale getirilir.  Taşınması güç eşyalar güvenle indirilip aracımıza yerleştirilir.Tek parça halinde taşınması gereken eşyalar, havalı naylonlarla sarılır ve yeni eve de müşterilerimizin talebi üzerine aynı şekilde yerleştirilir. Odalardan alınan her koli, oda ismi ile işaretlenir ve yeni adresinizde odalara göre yerleştirme yapılır. Taşınma esnasındaki demonte ve montaj gibi işlemler tecrübe isteyen işlemlerdir ve bu işlemler yine alanında uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilir. Şirketimizin sizlere sunduğu bir diğer özellik ise; talebiniz doğrultusunda özel eşyalarınızın, bayan elemanlarımız tarafından paketlenmesidir. Eşyalarınızın güvenliğini sizler kadar önemsiyoruz ve bütün eşyalarınızın sigorta kapsamında olduğunu belirtmek istiyoruz. Evden eve nakliyat hizmetimizde kırılma, çalınma veya oluşabilecek başka zararlara karşı geniş kapsamlı eşya sigortamız bulunmaktadır.
Mamak Şehir İçi Nakliyat
Siz değerli müşterilerimizi önemsiyor, titizlik ve önem gerektiren evden eve taşımacılığı sizler için en güvenli ve ekonomik şekilde gerçekleştiriyoruz. Telefon numaralarımızdan bizi arayarak veya ofisimize uğrayarak gerçekleştireceğimiz görüşme doğrultusunda, siz müşterilerimizle belirlediğimiz uygun tarih ve saatte evden eve nakliye hizmetiniz sağlanmaktadır. Deneyimli, güler yüzlü, alanında profesyonel ekibimizle sizlere hizmet vermekten mutluluk duyar, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.