İşyeri Nakliyatİşyeri Nakliyat

İşyeri nakliyat konusunda iddialı bir hizmet ortaya koyan firmamız, çalışma ortamınıza ait tüm eşya ve malzemelerin en güvenilir biçimde nakliyesini sağlayabilmektedir. İşyerinize ait eşya ve malzemeleri en uygun bütçe kapsamında taşıtmanın en ideal yolu firmamızın tercihidir. İşyeri nakliyat diğer nakliyat türlerinden biraz daha farklıdır. Ticari bir unsur olmasından dolayı bu alanda gerçekleştirilmesi muhtemel nakliye işleminin en kısa süre içinde tamamlanması önem arz etmektedir. İşyerinin uzun süre kapalı ve pasif bir halde durması işyeri sahibi için maddi kayıplara neden olabileceğinden dolayı bu nakliye uygulamasında her şeyin kusursuz olması gerekmektedir.

İşyeri nakliyesinde ilgili kuruluşun bulunduğu kat ve ortam taşıma süreci için önemlidir. Şayet ticari alan yüksek katlı bir merkezde bulunuyor ve asansör bakımından eksiği varsa, bu taşımacılık uygulamasında mutlaka modüler asansör sistemlerinin kullanılması gerekmektedir. Firmamız bu türden sorunları yaşamamanız için bünyesinde gerekli ekipman ve donanımları barındırmaktadır. Bu sayede gönül rahatlığıyla nakliye işlemlerinizi merkezimiz aracılığı ile tamamlayabilirsiniz. İşyeri nakliyat için öncelikli olarak ekspertiz hizmetimizden faydalanmanız gerekmektedir.

Talebiniz doğrultusunda ücretsiz olarak sunduğumuz ekspertiz uygulamasında, uzman personelimiz taşınması gereken eşyaları ve alanı detaylı bir şekilde inceleyerek en uygun taşıma çözümünü ortaya koyan bir çalışma planı hazırlayacaktır. Bu çalışma planı doğrultusunda sırasıyla tüm eylem profesyonelce gerçekleşerek istenilen sonuca varılacaktır. İşyerinize ait eşyaların veya malzemelerin türüne göre ambalajlama ve koruma aşamaları titizlikle sağlanacak ve bu eşyaların araçlara yüklenme aşamasına başlanacaktır. Araçlara taşınan eşyalarınız düzenli bir şekilde, muhtemel sarsıntılara karşı en korunaklı hale getirilerek araçların yola çıkması sağlanacaktır.

Hedef adrese varıldığı andan itibaren yine firma ve çalışanlarımız olarak eşyalarınızın yeni adrese düzenli bir şekilde taşımasını yapacağız. Yeni adresine taşınan eşyalarınızın içerisinde kurulum gerektiren eşyalar söz konusu ise, bu işlem için elbette marangoz hizmetimiz devreye girerek montaj gerektiren tüm eşyalarınızın gerekli işlemleri hızlıca yapılacak ve eşyalarınız sizin kullanımınız için tarafınıza teslim edilecektir. İşyeri nakliyat kapsamında avantajlı nakliye için firmamız haftanın yedi günü hizmetinizdedir. Türkiye’nin her yerine işyeri taşımacılığı yapmaktayız.

EŞYALARINIZ KORUMAMIZ ALTINDA

Nasılmı Yapıyoruz!

tabak paketleme 360x250 - İşyeri Nakliyat
masa paketleme 360x250 - İşyeri Nakliyat
unite paketleme 360x250 - İşyeri Nakliyat
koltuk paketleme 360x250 - İşyeri Nakliyat
tv paketleme 360x250 - İşyeri Nakliyat
dolap paketleme 360x250 - İşyeri Nakliyat
MÜŞTERİLERİMİZ TEKLİF İSTEDİLER İNDİRİMLİ TAŞINDILAR

Sıra Sizde!

SIK SORULAN SORULARINIZ

Aklınıza Takılan Ne Varsa

Eşyalarıma olası zararı kim karşılayacak?.

Eşyalarınıza olası zararı gelmesi durumunda firmamızın yapmış olduğu sigorta ile karşılanacaktır.

Firma hangi belgelere sahip?

Firmamız Yetki Belgesi, Vergi Levhası ve Taşıma Belgemiz olan K3 Belgelerimizle resmi olarak hizmet vermekteyiz.

Firma elemanlarının ustalık belgesi varmı ?

Firmamız kurulurken oluşturduğum ekibimiz yıllardır bizimle çalışmakta ve her eleman kendi işinde deneyim ve ustalık belgesine sahiptir.

Ekspertiz hizmetini nasıl yararlanırım ?

Firmamızın Ofis numarasını arayarak ekspertiz talep ediniz.

Firmada kaç eleman çalışmakta ?

Firmamızda 25 Eleman bulunmakta ve kendi ekibimizdir ayrıca yabancı eleman bulunmamaktadır.

Taşımacılıkta fiyat nasıl belirliyorsunuz ?

Öncelikle taşımanın kolaylığı ve zorluğuna göre fiyat değişe biliyor

Firmanızda kaç adet araç bulunmakta ?

Firmamızda parça eşya için 1 aracımız ve ev eşyaları içinde büyük 10 teker kapalı kasa araçtan 2 adet toplam 3 adet aracımız bunmaktadır.

VİDEO KÖŞEMİZ

Neler Yaptık Görmek İster misiniz?.

Paketlemelerimiz
Eşya Taşıma

Müşterilerimize kaliteli ve güvenli hizmet sunuyoruz.

İletşime Geç

Or Call 0312 332 13 14