Fabrika NakliyatFabrika Nakliyat

Fabrika Nakliyat  belki de en ağır yükünü fabrikalardan alırız. Fabrikaların kendi iş koluna bağlı olarak üretmiş olduğu hammadde veya ürünlerin bir başka alan teslimi için farklı büyüklükte ve çeşitli özelliklere sahip araçlara ihtiyacı vardır. Pek çok fabrika bu konuda bünyesine yeni bir araç katmak yerine nakliye sürecini dışarıdan, bizim gibi firmalardan hizmet alarak gerçekleştirmektedir. Fabrika nakliyat hizmeti aşamasında yükün çeşitliliğine bağlı olarak seçeceğimiz veya seçilecek uygun araçlar sayesinde en zor yükleriniz sorunsuz taşınabilmektedir.

Tekstil fabrikaları, ağır sanayi olarak adlandırılan metal fabrikaları, kimyasal madde kullanımı ağırlıkta olan diğer fabrikalar, atölyeler ve diğer fabrika türü işyerleri, diledikleri nakliye hizmeti için bizden yardım isteyebilirler. Türkiye’nin dilediğiniz bölgesine fabrikanıza ait yük ve eşyaları kolaylıkla taşıtabilirsiniz. Fabrikadan alacağımız yükün ambalajlanması, araca taşınması ve boşaltılması gibi süreçleri dilerseniz biz kendi kadromuzla da tamamlayabiliriz. Yüksek alanlarda yük asansörü gibi araç ve gerece sahip olmayan fabrikalar için asansörlü modüler sistemlerimiz mevcuttur. Fabrika nakliyat konusu zorluk ve bir o kadar da hassasiyet gerektiren konulardandır.

Bu alanda yapılan her çalışmanın öncesinde gerekli tüm güvenlik önlemlerinin eksiksiz alınması zorunludur. Öncelikli olarak taşınması muhtemel yük için bir eylem planı hazırlanmalı ve bu eylem planı doğrultusunda yük taşıma işlemi yapılmalıdır. Yükün ne şekilde araca yükleneceği ve varış noktasında nasıl indirileceği gibi planlamaların en başından belirlenmesi başarılı bir nakliye hizmetinin öncelikli gerekliliğidir. Tüm tedbirlerin ve uygulanması gereken işlemlerin tamamlandığınız var sayar isek, nakliye süreciniz en ideal şekilde tamamlanmış demektir. Fabrikaların gerek duyduğu nakliye hizmetini en uygun fiyat seçenekleriyle firmamızdan alabilirsiniz.

Paletli veya paletsiz yükleriniz için firmamız gerekli işlemi ayrıca yapmaktadır. Siz yükünüzün ne olduğunu ve nereye gitmesi gerektiğini söyleyin, geriye kalan her ince detayı firmamız sizin adınıza halletsin ve yükünüzü hedefine ulaştırsın. Fabrika nakliyat kapsamında firmamız uzun yıllardır çeşitli büyüklükte fabrikaların yük taşımacılığını üstlenmiş durumdadır. Daha fazlası ve referanslar için web sayfamız üzerinden iletişim bölümünde yer alan numaralardan bizleri arayarak bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

EŞYALARINIZ KORUMAMIZ ALTINDA

Nasılmı Yapıyoruz!

tabak paketleme 360x250 - Fabrika Nakliyat
masa paketleme 360x250 - Fabrika Nakliyat
unite paketleme 360x250 - Fabrika Nakliyat
koltuk paketleme 360x250 - Fabrika Nakliyat
tv paketleme 360x250 - Fabrika Nakliyat
dolap paketleme 360x250 - Fabrika Nakliyat
MÜŞTERİLERİMİZ TEKLİF İSTEDİLER İNDİRİMLİ TAŞINDILAR

Sıra Sizde!

SIK SORULAN SORULARINIZ

Aklınıza Takılan Ne Varsa

Eşyalarıma olası zararı kim karşılayacak?.

Eşyalarınıza olası zararı gelmesi durumunda firmamızın yapmış olduğu sigorta ile karşılanacaktır.

Firma hangi belgelere sahip?

Firmamız Yetki Belgesi, Vergi Levhası ve Taşıma Belgemiz olan K3 Belgelerimizle resmi olarak hizmet vermekteyiz.

Firma elemanlarının ustalık belgesi varmı ?

Firmamız kurulurken oluşturduğum ekibimiz yıllardır bizimle çalışmakta ve her eleman kendi işinde deneyim ve ustalık belgesine sahiptir.

Ekspertiz hizmetini nasıl yararlanırım ?

Firmamızın Ofis numarasını arayarak ekspertiz talep ediniz.

Firmada kaç eleman çalışmakta ?

Firmamızda 25 Eleman bulunmakta ve kendi ekibimizdir ayrıca yabancı eleman bulunmamaktadır.

Taşımacılıkta fiyat nasıl belirliyorsunuz ?

Öncelikle taşımanın kolaylığı ve zorluğuna göre fiyat değişe biliyor

Firmanızda kaç adet araç bulunmakta ?

Firmamızda parça eşya için 1 aracımız ve ev eşyaları içinde büyük 10 teker kapalı kasa araçtan 2 adet toplam 3 adet aracımız bunmaktadır.

VİDEO KÖŞEMİZ

Neler Yaptık Görmek İster misiniz?.

Paketlemelerimiz
Eşya Taşıma

Müşterilerimize kaliteli ve güvenli hizmet sunuyoruz.

İletşime Geç

Or Call 0312 332 13 14