Evden Eve Taşıma

Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat ile eşya taşıması özellikle kiracılar için başlıca bunalım sebebidir. Taşınma mesafeye göre farklı maliyetler içermesi ve taşınma sırasında oluşan eşya deformasyonları nedeniyle kişiler taşınma konusunda hep bir endişe içindedirler. Firmamız tüm bu endişelere bir son vererek uzun yıllardır evden eve nakliyat hizmeti sağlamaktadır. Sağladığımız bu hizmet kapsamında her türlü eşyanız güvenli bir şekilde dilediğiniz noktaya taşınabilmektedir. Başarı grafiğimizin her geçen süre içinde daha yukarılara çıkması bakımından hep en ideal çözüm planlarını taşımacılık anlamında ortaya koymaktayız. Yeni teknolojik gelişmeleri ve araç uygulamalarını bünyemize zaman, zaman entegre etmekteyiz. Yenilikçi bir firma olma özelliğini kurulduğumuz günden bu güne taşıyan ve bu bilinçle personelini evden eve eşya taşıma konusunda eğiten firmamız sizin memnuniyetiniz için gereken her şeyi yapmaktadır. Evden eve eşyalar taşınmadan önce mutlaka korunaklı bir şekilde ambalajlanması gerekir. Firmamız bu konuda da sizlere yardımcı olmaktadır. Eşyalarınızın güvenli bir biçimde ambalajlanması ve sonrasında araçlara yüklenmesi aşamalarını en hızlı ve sorunsuz şekilde tamamlamaktadır. Evden eve nakliyat uygulamasında bu tarz hizmetlerin kişi ve kurumlarca verilmesi, müşteri bakımından sorunsuz bir nakliye hizmeti almanın önünü açan bir gereklilik olarak görülmektedir.

Güvenli Ev Taşıma

Yaşam içerisinde insanlar zaman, zaman yer değiştirme ve bu yer değişikliği sırasında bu alanlara eşyalarını götürmek zorundadırlar. Götürülmesi muhtemele eşyaların sayısı, büyüklüğü ve türüne göre nakliye gerekmektedir. Bu konuda bizim gibi nakliye firmaları taşıma anlamında müşterilere araç ve personel desteği vererek bu süreci onların rahat ve zahmetsiz bir şekilde atlatmalarına olanak tanırlar. Daha önceleri baştan sona insan gücü ile gerçekleştirilen bu eylemler şimdilerde ise yenilikçi teknolojiye ev sahipliği yapan nakliyat firmalarına ait araç ve malzemelerle yapılmaktadır. Özellikle yüksek katlı binalarda asansör probleminden dolayı eşyaların merdivenlerden zorla indirilmesi yerine, bu gün asansörlü nakliye uygulaması söz konusudur. Firmamız küçük, büyük her türlü eşyanızın alandan çıkışı, araca yüklenmesi,araçtan inmesi ve tekrar yeni yerine taşınması sürecinde baştan sona kusursuz nakliye hizmeti vermektedir.Evden eve nakliyat kapsamında en ağır yük olarak kabul edilen eşyalarınız güvenli biçimde asansörlü araçlarımız veya diğer uygulamalarımız çerçevesinde kolayca taşınmaktadır. Siz sadece işinize odaklanıyorsunuz, geriye akalan tüm nakliye detaylarını sizin adınıza biz hallediyoruz. Sektöre bakıldığında binlerce nakliye firmasına rastlamak elbette çok mümkün görünüyor. Ancak nakliye konusunda arayış içerisinde olan vatandaşlarımızın bu süreci tamamlayabilmek adına iyi araştırma yapmaları oldukça önemlidir.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden Eve Nakliyat FiyatlarıYetkisiz kişi veya kurumların verdiği hizmetlerin maliyetlerinin düşük olması insanları bu firmalara yönlendirmede en büyük etken gibi görünüyor. Fakat yetkisiz gerçekleştirilen bir nakliye sırasında oluşabilecek bazı sorunlar, bu firmaları tercih eden vatandaşlarımıza ekstra büyük zarar ve maliyet olarak geri dönüş yapabiliyor. Bu sebeple her zaman güvenilir ve bilinen evden eve nakliyat firmalarını tercih etmeye gayret etmelisiniz. Oldukça geniş araç filosuna sahip olan firmamız her türlü nakliye sürecinde nakliyat anlamında sizin ihtiyaçlarınıza cevap verebilmek adına çaba sarf etmektedir. Sizlerden gelen nakliye talepleri en doğru şekilde konunun uzmanları tarafından değerlendirilerek uygun olan çalışma planı adınıza hazırlanmaktadır.Nakliye işleminin tam ve kusursuz olması için öncelikli olarak ekspertiz hizmetimiz aracılığı ile eşyalarınızın bulunduğu kat ve sayısı hakkında ön bilgi alıyoruz. Daha sonra bu eşyaların nasıl ve ne şekilde paketleneceği hususunda plan oluşturarak nakliye araçlarımıza en doğru şekilde aktarılmasını gerçekleştiriyoruz. Araç içerisinde istiflenme anında büyük dikkat gösteren taşıyıcı personel, burada bulunan eşyaların araç hareket halindeyken her hangi bir sarsılmaya karşı sağlam ve dayanıklı durabilmelerini sağlamaktadır. Son olarak varış noktasında, daha önceden araca yüklenmiş olan eşyalarınız yeni yerine dikkatli bir şekilde taşınarak eksiksiz teslimini tamamlıyoruz.Teslim edilmeden önce montaj gerektiren eşyalarınız var ise marangoz hizmetimiz sayesinde bu eşyalarınızın detaylı montajını yaparak sizin rahatça tekrar kullanmanıza olanak sunuyoruz.

 

Evden eve nakliyatkonusunda yılların vermiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübe ile her daim başarılı işler çıkartmaya devam etmekteyiz. Bu neden nakliye işlerinizde gönül rahatlığı ile firmamızı tercih edebilirsiniz. Küçük, büyük kapalı kasa araçlarımızla Türkiye yollarında ve siz nereye isterseniz oraya taşıma yapmaktayız. En zor yüklerin altından kalkmasını bilen ve bünyesinde çalışan eğitimli personelleri ile haftanın yedi günü nakliye hizmeti veriyoruz. Evden eve nakliyenin yanı sıra, ofis taşımacılık, kurumsal taşımacılık, mağaza, fuar, dershane gibi özel kurumlarında nakliye işlerini profesyonel anlamda tamamlamaktayız. Bir nakliye firmasında olması gereken tüm araç ve gereçlere sahip olan firmamız kendi içinde de sürekli disiplin halindedir.Nakliye anında kullanılacak tüm araçlarımızın bakımları zamanında yapılmakta ve araç kaptanlarımız sürekli denetime tabi olmaktadır. Bütün burada yapılanlar müşterilerimize ait olan eşyaların en güvenilir şekilde yerine ulaşması içindir. Beklediğinizden daha fazlasını bulacağınız hizmet içeriğimizde her şey sizin memnuniyetiniz için gelişiyor. Hızlı, profesyonel, zamanında ve eksiksiz teslim nakliye hizmeti için bizi arayabilirsiniz.

EŞYALARINIZ KORUMAMIZ ALTINDA

Nasılmı Yapıyoruz!

tabak paketleme 360x250 - Evden Eve Nakliyat
masa paketleme 360x250 - Evden Eve Nakliyat
unite paketleme 360x250 - Evden Eve Nakliyat
koltuk paketleme 360x250 - Evden Eve Nakliyat
tv paketleme 360x250 - Evden Eve Nakliyat
dolap paketleme 360x250 - Evden Eve Nakliyat
MÜŞTERİLERİMİZ TEKLİF İSTEDİLER İNDİRİMLİ TAŞINDILAR

Sıra Sizde!

SIK SORULAN SORULARINIZ

Aklınıza Takılan Ne Varsa

Eşyalarıma olası zararı kim karşılayacak?.

Eşyalarınıza olası zararı gelmesi durumunda firmamızın yapmış olduğu sigorta ile karşılanacaktır.

Firma hangi belgelere sahip?

Firmamız Yetki Belgesi, Vergi Levhası ve Taşıma Belgemiz olan K3 Belgelerimizle resmi olarak hizmet vermekteyiz.

Firma elemanlarının ustalık belgesi varmı ?

Firmamız kurulurken oluşturduğum ekibimiz yıllardır bizimle çalışmakta ve her eleman kendi işinde deneyim ve ustalık belgesine sahiptir.

Ekspertiz hizmetini nasıl yararlanırım ?

Firmamızın Ofis numarasını arayarak ekspertiz talep ediniz.

Firmada kaç eleman çalışmakta ?

Firmamızda 25 Eleman bulunmakta ve kendi ekibimizdir ayrıca yabancı eleman bulunmamaktadır.

Taşımacılıkta fiyat nasıl belirliyorsunuz ?

Öncelikle taşımanın kolaylığı ve zorluğuna göre fiyat değişe biliyor

Firmanızda kaç adet araç bulunmakta ?

Firmamızda parça eşya için 1 aracımız ve ev eşyaları içinde büyük 10 teker kapalı kasa araçtan 2 adet toplam 3 adet aracımız bunmaktadır.

VİDEO KÖŞEMİZ

Neler Yaptık Görmek İster misiniz?.

Paketlemelerimiz
Eşya Taşıma

Müşterilerimize kaliteli ve güvenli hizmet sunuyoruz.

İletşime Geç

Or Call 0312 332 13 14