Esertepe Nakliyat

Esertepe NakliyatEsertepe Nakliyat Bizimle kaliteyi taşımacılıkta ki büyük farkı hissedeceksiniz.
Yılların deneyimi olan bir firma ile  taşınmak eşyalarınızın hiç zarar görmeden rahatlıkla taşımanız demektir.
Yapmış olduğumuz hizmetlerle Esertepe Evden Eve Nakliyat firması olarak şehir içi ve şehirlerarası nakliyat firmaları olarak, adımızdan sıkça söz ettiren, her zaman en kaliteli hizmeti siz müşterilerimize sunarak bu anlamda müşterilerimizin memnuniyetini kazanmış olarak yolumuza devam etmekteyiz.

Esertepe Şehir İçi Nakliyat Firmanıza ulaştığınız takdirde, öncelikle uzman ekibimizle evinize gelir inceleme yapar ekspertizimizle eşyalarınızı sigortalarız. Ve en başta sizinle oturup uzlaştığımız taşıma bedeli neyse mutabık kalınarak belirlediğimiz bedel karşılığı sözleşme yaparız.
eşyalarınız yine bilinçli tecrübeli ekibimiz tarafından paketlenir ,özel eşya için kullandığımız ambalajlara sarılarak kolilere konur.

Eşyalarınız deki en hassas detayları düşünür, çizilmemesi için patpatlı naylon ambalajlarımızla muhafazalı bir şekilde sarılarak özenle araç içerisinde depolanır. Aşağıya inmesi güç eşyalarınızı ise raylı asansörümüzle uzmanlıkla aşağı indirilir.
Esertepe Şehirler Arası Nakliyat Taşıdığınız yerin kat yüksekliği de bizim için sıkıntı teşkil etmez. Yine aynı asansör sistemimizle yukarı kolaylıkla çıkartılır.
Ve sizin dilediğiniz yerlere eşyalarınız tekrardan ekip elemanlarımız dahilinde monte edilir. Mobilyalarınız hiç zarar görmeden itina ile odaların içerisine kurulumu yapılır. Biz bunları yaparken size de işin keyfini çıkarmak kalır çünkü firmamız işin her detayını yüklenerek size en ufak bir müdahaleye gerek bıraktırmaz.
Esertepe Evden eve şehir içi ve şehirler arası nakliyat firmaları olarak Türkiye’nin her vilayetine koşulsuz hizmet vermekteyiz.

Esertepe Nakliyat Firmaları arasında firmamız sizde sorunsuz pratik hiç yorulmadan evinizi ofisinizi veya kurumunuzu taşıtmak istiyorsanız bize ulaşın.24 saat siz değerli müşterilerimizin hizmetinde olmaktan gurur duyarız.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked