Eczane NakliyatEczane Nakliyat

Eczane nakliyat Güvenli ve planlı bir çalışma alt yapısıyla nakliye sektöründe her türlü taşıma hizmetini vermekteyiz. Bu hizmetler arasında eczane nakliyat uygulaması da yer almaktadır. Eczane taşımacığında her türlü ürün, malzeme ve eşya taşınmaktadır. Eczane nakliyat uygulaması için gerekli araç, personel, ekipman ve diğer farklı gerekli olan malzemelere sahip olduğumuzu hatırlatmak isteriz. Eczanelerin komple taşınması, ya da bir eczaneden başka bir eczaneye gitmesi gereken parça eşya ve ürünler için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Diğer taşıma türlerinde olduğu gibi bu taşımacılık uygulamasında da zaman, güvenlik ve teslim çok önemlidir. Firmamız evden eve nakliyat, kurumsal taşımacılık, parça eşya taşımacılık ve işyeri taşımacılığında göstermiş olduğu başarıyı bu alanda da gösterebilmektedir. Türkiye’nin hangi bölgesine olursa olsun eczane taşımacılığında en ideal çözümleri ortaya koyarak sürecin tamamlanmasını sağlamaktayız.

Eczane nakliyat kapsamında taşıtmak istediğiniz her çeşit eşya, malzeme ve ürün sigortalanmaktadır. Taşınması muhtemel ürünler için özel koruma tedbirlerimiz mevcuttur. Taşıyıcı personelimiz taşıdığı envarterin hassasiyetinin farkında ve bilincinde olarak eylemi gerçekleştirmektedir. Taşınacak her şey düzenli ve en güvenli şekilde araç içerisine istiflenir. Araç içerisinde veya başka alanda hiçbir şey asla karışmaz. Yani taşınacak eczane ürünleriniz için endişe etmenize gerek yoktur.

Bu taşıma işleminde de her işte olduğu gibi sizlerden gelen talep doğrultusunda öncelikli olarak ekspertiz personelimiz ilgili adreste bulunan eczaneye veya belirtilen yere giderek taşınacak malzeme ve ürünlerin bir listesini hazırlamak ve fiyatlandırmak için incelemede bulunur. Bütün inceleme tamamlandıktan sonra, nakliyesi için en uygun araç belirlenerek ilgili ürünlerin taşıma işlemine geçilmesi sağlanır.

Firmamızın tüm çalışanları konularında uzman kişilerdir. Araç kaptanlarımız, taşıyıcı personelimiz ve yönetim kadromuz sürekli eğitim dahilinde kendilerini sektör içerisinde güncel tutmaya gayret göstermektedir. Eczane nakliyat kapsamında hiçbir sorun yaşamadan taşıma talebiniz en hızlı şekilde gerçekleşir. Fiyat konusunda firmamız rakiplerinin aksine daha düşük maliyetle tam profesyonel taşıma hizmeti vermektedir. Yılların bilgi ve birikimiyle yaptığımız tüm taşıma işlemlerinde mutlu müşteri profilini oluşturma çabası içerisinde olduğumu bilmenizi isteriz. Eczane taşımacılığında beklentilerinizi fazlasıyla karşılayan bir nakliye firmasıyız.

EŞYALARINIZ KORUMAMIZ ALTINDA

Nasılmı Yapıyoruz!

tabak paketleme 360x250 - Eczane Nakliyat
masa paketleme 360x250 - Eczane Nakliyat
unite paketleme 360x250 - Eczane Nakliyat
koltuk paketleme 360x250 - Eczane Nakliyat
tv paketleme 360x250 - Eczane Nakliyat
dolap paketleme 360x250 - Eczane Nakliyat
MÜŞTERİLERİMİZ TEKLİF İSTEDİLER İNDİRİMLİ TAŞINDILAR

Sıra Sizde!

SIK SORULAN SORULARINIZ

Aklınıza Takılan Ne Varsa

Eşyalarıma olası zararı kim karşılayacak?.

Eşyalarınıza olası zararı gelmesi durumunda firmamızın yapmış olduğu sigorta ile karşılanacaktır.

Firma hangi belgelere sahip?

Firmamız Yetki Belgesi, Vergi Levhası ve Taşıma Belgemiz olan K3 Belgelerimizle resmi olarak hizmet vermekteyiz.

Firma elemanlarının ustalık belgesi varmı ?

Firmamız kurulurken oluşturduğum ekibimiz yıllardır bizimle çalışmakta ve her eleman kendi işinde deneyim ve ustalık belgesine sahiptir.

Ekspertiz hizmetini nasıl yararlanırım ?

Firmamızın Ofis numarasını arayarak ekspertiz talep ediniz.

Firmada kaç eleman çalışmakta ?

Firmamızda 25 Eleman bulunmakta ve kendi ekibimizdir ayrıca yabancı eleman bulunmamaktadır.

Taşımacılıkta fiyat nasıl belirliyorsunuz ?

Öncelikle taşımanın kolaylığı ve zorluğuna göre fiyat değişe biliyor

Firmanızda kaç adet araç bulunmakta ?

Firmamızda parça eşya için 1 aracımız ve ev eşyaları içinde büyük 10 teker kapalı kasa araçtan 2 adet toplam 3 adet aracımız bunmaktadır.

VİDEO KÖŞEMİZ

Neler Yaptık Görmek İster misiniz?.

Paketlemelerimiz
Eşya Taşıma

Müşterilerimize kaliteli ve güvenli hizmet sunuyoruz.

İletşime Geç

Or Call 0312 332 13 14