Demetevler nakliyat

Demetevler nakliyatDemetevler nakliyat Hassas ve modern bir taşımacılık anlayışı ile nakliye sektöründe yerimizi en üst düzeyde yıllarca tutmayı sürekli kıldık.
Demetevler evden eve nakliyat firmaları olarak ofis ev büro eşyalarınızı büyük bir hassasiyet anlayışı ölçümüz ile taşıyoruz.
uzun yıllardır süre gelen sigortalı eşya taşımacılığı ile uzun süredir bir çok aile ve kişiler en değerli eşyalarını malzeme gereçlerini bizim firmanıza emanet ederek bize duyduğu itimat göstererek, bu anlamda bizim gururumuz olmuşlardır.

Biz Demetevler şehir içi nakliyat olarak ilerleyen yıllar neticesinde sürekli değişim gösteren teknoloji ye ayak uydurarak alanında modern bir taşımacılık sektörü haline geldik.
Demetevler nakliyat firmaları olarak şu anda geldiğimiz durum
evinizin eşyanızın durumuna göre, büyüklü küçüklü 13 araç filomuz ile araç içi kabinlerimiz 12 metre küpten en küçüğü oluşmaktadır. En geniş araç içi kabinimiz ise 60 metreküptür.
Bu sayede büronuzda evinizde ofisinizde bulunan piyona gibi özel ağaçtan el yapımı değerli mobilya gruplarınız dahil hiç bir hasara mahiyet vermeden taşıyabilmekteyiz. Asansör sistemimiz ile bu  taşımacılığın güvenini katlayarak yapmaktayız.
Demetevler evden eve taşımacılık nakliyat firmaları olarak tamamen ücretsiz ekspertizimizle gelerek eşya güvencenizi garantileriz.
Kendini geliştirmiş işinin ehli olan eleman kadromuz ise paketleme, monte marangoz işlerini ustaca yerine getirmektedir. Yine ayni büyük bir ustalıkla eşyalarınız araç içerisine taşınır.

Zaten sarsılmalara karşı aracımız dayanaklı olacak bir şekilde tasarlanmıştır. Biz işimizi ciddiye alarak en ufak detaylara değinerek yapmakta mükemmeliyetçi olduğumuz için sizler tarafından övgü ile bahsedilmekteyiz.
Bağlıca şehir içi nakliyat firmaları olarak sizin bizden bahsederken aldığımız övgü ve memnuniyetlerinize layık kalarak çalışmalarımızı sürdürmekte olacağız.
bizlere iletişim bilgilerimiz deli telefon numaralarımızdan günün her saati ulaşabilir bizimle irtibata geçebilirsiniz..

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked