Çankaya Nakliyat

Çankaya Nakliyat Firması

Çankaya Nakliyat, olarak kurulduğumuz günden bugüne dek müşterilerimizin memnuniyetini esas alarak hizmetimizi sürdürmekte ve evden eve nakliyat ve ofis taşımacılığını en kolay, pratik ve ekonomik şekilde siz müşterilerimize sunmaktayız. Müşterilerimizin güvenini ve memnuniyetini kazanmak şirketimizin öncelikli amacıdır. Evinizi toplarken, taşırken ve yerleştirirken eşyalarınıza maksimum özeni ve önemi göstermekte ve ev taşımayı sizler için kolay hale getirmekteyiz. Şirketimiz Çankaya Bölgemizde de müşterilerimizin hizmetindedir. Çankaya Nakliyatla gerçekleştireceğiniz taşınma işinin sizlere memnuniyet olarak döneceğini temin ediyoruz.

Çankaya Evden Eve Nakliyat

“Ev taşımak çok zamanımı alır mı?”,“Eşyalarım zarar görür mü?” “Eşyaları nasıl toplayıp, nasıl yerleştireceğim.”gibi ev taşırken endişelenmenize yol açacak bütün olasılıkları ortadan kaldırıyoruz. Zahmetli sayılabilecek ev taşıma işini sizler için sorunsuz, zaman kaybı olmaksızın ve güvenli bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Sizlerle belirlediğimiz gün ve saatten sonra, taşınma işinizi şirketimize emanet ettiğiniz andan itibaren, yeni evinize hiçbir zorluk ve endişe yaşamadan kavuşacağınızı garanti ediyoruz.  Şirketimiz büyük ve güvenli bir araca, alanında deneyimli personel kadrosuna sahiptir. Taşınmanın hangi noktalar arasında nasıl gerçekleşeceği planlandıktan sonra, ekibimiz, belirlenen gün ve saatte müşterilerimizin taşınma işini gerçekleştirmek için yola çıkar.

Çankaya Şehir İçi Nakliyat

Eşyaların nasıl taşınacağı planlanır. Paketleme işi, taşımada önemli bir basamaktır ve ekibimiz en yüksek dikkatle paketleme işini yapar. Ayrıca müşterilerimizin talepleri doğrultusunda paketlenmesini istedikleri özel eşyaları var ise, bu paketleme işlemi için bayan elemanlarımız gelir. Demonte; eşyalarınızın taşınırken hasar görme riskini en aza indirmek için parçalara ayrılması işlemidir.  Montaj ise,taşırken  parçalara ayrılmış olan eşyalarınızı yeni evde tekrar birleştirme işlemidir. Demonte ve montaj gibi işlemler deneyim gerektirir ve bu işlemler deneyimli ekibimiz tarafından dikkatle gerçekleştirilir. Çankaya Nakliyat eşyalarınızın toplanırken ve yerleştirilirken zarar görmemesi için gereken ekipmanlara sahiptir. Kırılma ihtimali olan eşyalarınız ve mutfak eşyalarınız için özel tasarım kasalarımız mevcuttur. Bu kasalarımızla kırılması muhtemel eşyalarınız için zarar görme riski ortadan kalkar. Deneyimli ekibimiz her aşamada planlı ve pratik çalışır. Kolileriniz odalardan alınırken, her koli odanın ismi ile işaretlenir ve yeni evde aynı şekilde odalara yerleştirmesi yapılır. Darbe, çalınma, kırılma gibi oluşabilecek zararlara karşı kapsamlı eşya sigortamız bulunmaktadır. Büyük titizlikle taşınma işinizi gerçekleştiren şirketimiz eşyalarınızı her koşulda güvence altına almaktadır. Şirketimiz, müşterilerinin zamanına önem vermektedir ve evden eve nakliyat hizmetini en kısa sürede gerçekleştirir. Taşıma işinin başından sonuna dek pratik bir şekilde ve itinayla çalışan ekibimizin amacı bizi tercih eden müşterilerimize beklentilerinden daha fazlasını sunmaktır.

Çankaya Şehirler Arası Nakliyat

Çankaya evden eve nakliyat, sizlere en hızlı ve güvenli taşımacılık avantajını sunmaktadır. Ev taşımanın zorluğunu ve zahmetini ortadan kaldırmak için ofisimize uğramanız veya telefonla bizi aramanız yeterlidir. Profesyonel kadromuz ve deneyimimizle Çankaya bölgesinde evden eve nakliyat ve ofis taşımacılığı hizmetlerinizi gerçekleştirmekten memnuniyet duyarız.