Batıkent Nakliyat

Batıkent Nakliyat Firması

Batıkent Nakliyat Firması olarak Batıkent evden eve nakliyat, müşteri referanslarına sahip, yatırımı müşterilerinin güveni ve memnuniyeti olan, disiplinli bir ekiple çalışan, Ankara’da ev ve ofis taşımacılığında sıklıkla tercih edilen lider bir firmadır. Batıkent Nakliyat olarak eşyalarınızı sigorta kapsamına alarak, işinde profesyonel bir ekiple ev ve ofis nakliyelerinizi kusursuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

 

Batıkent Evden Eve Nakliyat

Batıkent Evden Eve NakliyatEv ve ofis eşyalarınızın hiçbir zarar görmesine imkan vermiyor, sizi her türlü endişeden uzak tutuyoruz. Batıkent nakliyat ile yapacağınız görüşme sonrasında yapılan ilk şey eşyalarınızın sigortalanması olacaktır. Şirketimiz eşyalarınıza kıymet verir ve hassasiyetle bir nakliye gerçekleştirmesine rağmen, sizlerin endişe duymaması adına eşyalarınızın tamamını sigortalar. Evlerinize ve ofislerinize gelinip, eşyalarınız sigortalandıktan sonra ekibimiz bir plan çıkarır ve nakliyeniz bu plan üzerinden sağlıklı bir şekilde gerçekleştirilir. Batıkent Nakliyat sizlere en iyi hizmeti verebilmek adına en iyi malzemeleri kullanan bir şirkettir ve eşyalarınızın paketlenmesi için özel tasarım kutuları bulunmaktadır. Eşyalarınız bu özel tasarım kutularla paketlenerek güvenliği arttırılır. Eşyalarınızın herhangi bir darbeye, çizilmeye, kırılmaya maruz kalmaması için her türlü önlem alınır. Sökülmesi, çıkarılması gereken eşyalarınız ekibimiz tarafından belirlenir.

  • Batıkent Evden Eve Nakliyat
  • Batıkent Ev Taşıma
  • Batıkent Şehir İçi Nakliyat
  • Batıkent Şehirler Arası Nakliyat
  • Batıkent Ofis Taşıma
  • Batıkent Parça Eşya Taşıma

 

Batıkent Şehir İçi Nakliyat

Batıkent Şehir İçi Nakliyat Demonte ve montaj aşamaları eşyalarınızın hasar görmemesi için deneyim kazanmış kişilerce yapılması gereken işlemlerdir ve Batıkent evden eve nakliyat alanında deneyim kazanmış personele sahiptir. Eşyalarınız bu alanda deneyim kazanmış personellerimiz tarafından özenle sökülür. Yeni adreslerinizde de aynı özenle kurulumları tamamlanır.  Ekibimiz eşya tespiti, eşyaların paketlenmesi, araca indirilmesi ve yeni adrese ulaştırılması konusunda seri davranmaktadır ve zaman kaybını önlemektedir. Batıkent evden eve nakliyat eşyalarınızın çokluğuna yetecek araçlara sahiptir ve araçlarımızda sarsıntı önleyici kabinler bulunmaktadır. Sarsıntı önleyici kabinlerin avantajıyla eşyalarınız araç içerisinde herhangi bir sarsıntıya, darbeye maruz kalmadan ulaşımı sağlanır.  Hidrolik asansör sitemine de sahip olan Batıkent Nakliyat eşyalarınızı yüksek dairelerinizden çizilmeden, zarar görmeden emniyet içinde indirip araçlara yüklemektedir. İşini önemseyen, ciddiye alan profesyonel ekibimiz ilk aşamadan son aşamaya kadar disiplinle çalışmaktadır.

 

Batıkent Şehirler Arası Nakliyat

Batıkent Şehirler Arası NakliyatGüler yüzlü bir ekibe sahip olan Batıkent Nakliyat çözüm odaklı hizmet vermektedir.  Ankara’da sıklıkla tercih edilen bir firma olmamızın nedenlerinden biri teknolojinin son ürünleri ile gerçekleştirmiş olduğumuz nakliye işini sizlere en ekonomik şekilde sunmamızdır. Batıkent evden eve nakliyat, nakliyenin çok yüksek bütçeler ayrılmadan, güven içinde ve zahmetsizce gerçekleştirilebileceğinin kanıtıdır. Firmamız bizlere emanet edeceğiniz eşyalarınızın kıymetinin ve zamanınızın da önemli olduğunun farkındadır.  Bu bilinçle hizmetlerini yürüten Batıkent evden eve nakliyatın amacı siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır. Yapacağımız görüşmeler doğrultusunda, belirlenen tarih ve saatte profesyonel ekibimiz belirtilen adreste hazır bulunacak ve sizler için en güvenli, pratik ve hızlı taşımacılığı gerçekleştirecektir. Ankara şehir içi Nakliyat hizmetlerinde kendine önemli bir yer bulan Batıkent Evden eve nakliyat siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyacaktır.