Banka NakliyatBanka Nakliyat

Banka Nakliyat Şehir içi veya şehirler arası banka taşımacılığı konusunda firmamız oldukça deneyime sahiptir. Uzun yıllar nakliyat alanında sayısız proje taşıması gerçekleştiren merkezimiz banka taşımacılığında beklenenden daha fazla bir performans sergileyerek işlemlerin istenilen düzeyde gerçekleşmesini sağlamaktadır. Banka içerisinde ve dışında yer alan her türlü malzeme ve eşyanın özenle taşınması gerekmektedir. Banka nakliyat uygulamamızda bankaya ait her malzemenin güvenlik önlemlerini farklı şekillerde almaktayız. Şube taşıma işlemleri sıklıkla karşılaştığımız durumlardandır. Şube taşıma işleminde bir yerden, başka bir yere gitmesi gereken eşya ve malzemeler öncelikli olarak güzel bir biçimde ambalajlanmakta ve paketlenmektedir. Kolilere konması gereken eşyalarınızın kolilere yerleştirilmesi, daha büyük parça içeren eşyalarınızın ise farklı koruma tedbirleriyle taşınabilir hale getirilmesi aşamalarını en doğru şekilde tamamlıyoruz.

Ekspertizlerimizin incelemesi sonucu bu alanda bulunan eşya ve malzemelerin ne tür bir araçla taşınacağı konusunda karar verildikten sonra, taşıma alanında eğitimli ve deneyimli personelimiz düzenli ve güvenli bir biçimde araçlara yüklemesini yapacaktır. Özellikle bilgi işlem bölümüne ait malzemelerin hassasiyet durumunu göz önünde bulundurarak elektronik aksama sahip her eşyanın darbelere karşı dayanıklı hale gelmelerini önemle sağlıyoruz. Atm kulübelerinin taşınması, büyük güç kaynaklarının taşınması gibi işlemler özel araçlarımız sayesinde yağılmaktadır. Banka nakliyat kapsamında çok ağır ve hacmi büyük olan her türlü eşya, malzeme ve alan asansör, vinç, hidrolik kaldırma özelliğine sahip farklı ekipmanlarla itina ile taşınmaktadır.

Bankaya ait bilgisayar ve diğer elektronik cihazlar özel ürünlerle sarılarak tam koruma altına alınmaktadır. Bankaya ait malzemelerin taşınması için sigorta işlemi öncelikli şarttır. Burada bulunan her türlü eşyanız sigorta kapsamına alınarak, yaşanabilecek olumsuz bir gelişmede zararın tazminini karşılayacaktır. Banka taşıma işlemi yeni adresine sağlandıktan sonra, yeni adreste eşyaların istek dahilin de nereye taşınması gerektiğine karar verildikten sonra tüm taşıma tamamlanacaktır. Banka nakliyat uygulamamız ile taşıma işlemi çok kısa sürede ve kusursuzca tamamlanmaktadır. Banka taşıma işlemleri için sizde firmamızdan fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Web sayfamız üzerinde yer alan telefon numaralarımızı arayarak nakliye talebi oluşturabilir ya da akliye öncesi sormak istediğiniz her türlü soruyu rahatlıkla sorabilirsiniz.

EŞYALARINIZ KORUMAMIZ ALTINDA

Nasılmı Yapıyoruz!

tabak paketleme 360x250 - Banka Nakliyat
masa paketleme 360x250 - Banka Nakliyat
unite paketleme 360x250 - Banka Nakliyat
koltuk paketleme 360x250 - Banka Nakliyat
tv paketleme 360x250 - Banka Nakliyat
dolap paketleme 360x250 - Banka Nakliyat
MÜŞTERİLERİMİZ TEKLİF İSTEDİLER İNDİRİMLİ TAŞINDILAR

Sıra Sizde!

SIK SORULAN SORULARINIZ

Aklınıza Takılan Ne Varsa

Eşyalarıma olası zararı kim karşılayacak?.

Eşyalarınıza olası zararı gelmesi durumunda firmamızın yapmış olduğu sigorta ile karşılanacaktır.

Firma hangi belgelere sahip?

Firmamız Yetki Belgesi, Vergi Levhası ve Taşıma Belgemiz olan K3 Belgelerimizle resmi olarak hizmet vermekteyiz.

Firma elemanlarının ustalık belgesi varmı ?

Firmamız kurulurken oluşturduğum ekibimiz yıllardır bizimle çalışmakta ve her eleman kendi işinde deneyim ve ustalık belgesine sahiptir.

Ekspertiz hizmetini nasıl yararlanırım ?

Firmamızın Ofis numarasını arayarak ekspertiz talep ediniz.

Firmada kaç eleman çalışmakta ?

Firmamızda 25 Eleman bulunmakta ve kendi ekibimizdir ayrıca yabancı eleman bulunmamaktadır.

Taşımacılıkta fiyat nasıl belirliyorsunuz ?

Öncelikle taşımanın kolaylığı ve zorluğuna göre fiyat değişe biliyor

Firmanızda kaç adet araç bulunmakta ?

Firmamızda parça eşya için 1 aracımız ve ev eşyaları içinde büyük 10 teker kapalı kasa araçtan 2 adet toplam 3 adet aracımız bunmaktadır.

VİDEO KÖŞEMİZ

Neler Yaptık Görmek İster misiniz?.

Paketlemelerimiz
Eşya Taşıma

Müşterilerimize kaliteli ve güvenli hizmet sunuyoruz.

İletşime Geç

Or Call 0312 332 13 14