asansorlu-tasimaAsansörlü Nakliyat

Asansörlü nakliyat, Yük ve eşya taşımacılığın da her şey her zaman kolayca taşınmaz. Özellikle yüksek katlı binalarda bazen işler sanıldığı gibi olmayabilir. Bina dahilinde ki asansörlerin bazılarının küçük olması, merdiven gibi alanların darlığı gibi sebeplerden dolayı eşyaların alandan çıkması normal yollarla mümkün olmayabiliyor. Bu gibi durumlarda nakliye sürecinin artık bir gerekliliği haline gelen asansörlü nakliyat uygulaması devreye giriyor. Asansörlü nakliyat robotik araçlarla veya alternatif profesyonel yöntemlerle gerçekleştirilir. Yer ve ortam koşulları burada önem arz eder. Nakliye sürecinde güvenlik oldukça gereklidir. Eşyalar üzerinden maddi ve manevi kayıpların yaşanma olasılığı olmasından taşıma öncesi ve sırasında alınacak tedbirlerin kapsamlı ve tam olması gerekmektedir.

Asansörlü nakliyat kelimesinin tam karşılığı özellikle yüksek katlara zarar görmeden eşya çıkarılmasını veya yine bu katlardan aynı güvenlik çerçevesinde eşya indirilmesine imkan sunan modüler bir sistemin adıdır. Bu modüler sistemin türlü çeşitleri vardır. Bu çeşitlilik sadece eşya konusunda değil diğer yük veya farklı malzemelerin taşınabilmesi adına da kullanılmaktadır. Kimi alanlarda asansörler yük ve eşya taşımak için uygun olarak üretilmiş ve alana kurulmuştur. Bu sayede bu alanlarda ev ve ofis eşyalarını taşımak oldukça kolaydır. Ancak bu tarz asansörlerin olmadığı, daha çok kişileri taşımaya yarayan ve eşya taşımanın yasak olduğu asansörlerin olması nakliye aşamasında insanları arayışa sokan durumlardandır.

Firmamız nakliye talebiniz için gerekebilecek her türlü ekipman ve araca ev sahipliği yapmakta olan profesyonel taşımacılık merkezidir. En ulaşılamaz denilen alanlara ulaşarak pek çok kurumun ve kişinin taşınması gereken eşyasını güvenle taşıyarak başarılı sonuçlar sergiledik. Bu başarımızın ortaya çıkışında ve gelişmesinde en büyük katkı elbette ki uzman ve konusunda daima profesyonellik sergileyerek etkili olan personelimizdir. Daha önceleri insan gücünün aranır olduğu nakliye sektöründe, bu arayış yerini teknolojik ekipmanlara ve araçlara bırakmıştır. Yine insan müdahalesinin belli alanlarda ihtiyaç duyulduğu nakliye konusunda en zor yük elbette ki asansörlere düşmektedir. Yükün ağırlığı ne olursa olsun, bu bağlamda sunduğumuz asansörlü nakliyat uygulamamız ile her şey sorunsuz halledilmektedir.

Asansörlü taşımacılığın maliyeti diğer nakliye maliyetlerinden farklıdır. Ancak abartılacak kadar olmadığını da hemen belirtmeliyiz. Yüksek katlardan asansör aracılığıyla indirilen eşyalarınız araçlara olması gereken şekilde yüklenmektedir. Araç yükleme sırasında bu konuda uzman olan ve istiflemin önemini iyi benimsemiş dizici personel eşya ve yükünüzün korunaklı ve sağlam bir biçimde araç içerisinde durmasını sağlamaktadır. Yük ve eşyalarınız gideceği hedefte şayet yine bir asansör uygulamasına ihtiyaç duyacaksa, bu kapsamda gerekli tüm malzemeler hedef noktasına ayrıca götürülmektedir. Kurumsal taşımacılık anlamında kurumlar ve özel kuruluşlar bu hizmeti en çok talep eden kesimdir. İş merkezlerinin fazla katlı olması ve hatta kimi zaman gökdelen içinde ulunan belli bir kattan eşyanın veya malzemenin indirilmesi içinde asansör gerekebilmektedir.

Asansörlü nakliye uygulaması esasında taşınma maliyetini düşüren eylemlerdendir. Çünkü böyle bir aracın olmadığını var saydığımızda yüksek alanlardan eşya veya yük gibi malzemelerin inmesi adına oldukça fazla insan gücüne ihtiyaç duyulacaktır. Her bir kişinin çalışma karşılığında alacağı bedel ile asansörlü nakliyat uygulamasının maliyetini karşılaştırdığımızda, nakliye sürecinde asansörlü hizmet tercih etmenin ne denli avantajlı olduğunu görmek mümkündür. Eşya veya yükünüzün zahmetsiz ve güvenli bir şekilde adresinizden alınarak gideceği alana aynı güvenlik tedbirleri içinde ulaşmasını ve gerekli kurulum hizmetlerinin bu alanda verilerek nakliye sürecinin tamamlanması için bizden destek isteyebilirsiniz. Ev eşyası, banka, mağaza, ofis, kurumsal taşıma gibi daha pek çok alanda sunduğumuz bu kaliteli hizmetin avantajlarını en uygun fiyatlarla yaşabilirsiniz.  Asansörlü nakliyat uygulamasında sektör içinde bilinen ve çokça tercih edilen firmalar arasındayız. Firmamızın güvenilir olması ve sunduğu tüm nakliye hizmetleri müşteri hassasiyeti ve memnuniyeti çerçevesinde gelişmektedir. Tüm çalışanlarımızla birlikte gelişen teknolojiyi ve her yeniliği yakından takip ediyoruz. Bu alanda ortaya çıkan her yeni gelişmeyi ve kolaylığı işimize yansıtarak müşterilerimizin yüzlerini güldürüyoruz. Karşılıklı memnuniyet çerçevesinde gerçekleştirilen her işin sonunda sarf ettiğimiz enerjinin boşa olmadığını görmek bizleri çok onurlandırmaktadır. İşimizin gereği yapmamız gereken her işlemi sorunsuz tamamlamak aramızda oluşan bağları her geçen gün güçlendirmektedir. Bir zincir olduğumuzu düşünürsek, biz ve müşterilerimiz olarak sizler yani hepimiz zincirin birer halkası gibiyiz. Bu halkanın güçlü olması ve kopmaması adına verilen bir çabanın sonucudur ortaya çıkan güzel gelişmeler.

Şehir içi nakliyat, şehirlerarası nakliyat, parsiyel taşımacılık, parça eşya taşımacılık gibi her çeşit nakliye işleriniz için firmamız yardıma hazırdır. Büyük şehirlere, küçük ilçelere daha doğrusu Türkiye’nin istediğiniz noktasına nakliye hizmetimizi en uygun fiyat ve çalışma koşullarıyla ulaştırıyoruz. Eşya ve yük taşımacılığında profesyonel dokunuşlar eşliğinde tam kapsamlı nakliye hizmeti arayanlar için tercih sebebi olabilecek firmamıza yılın 365 günü ulaşabilirsiniz. Web sayfamızın iletişim bölümünde yer alan telefon numaralarımızdan bizi gün içinde arayarak tüm nakliye taleplerinizi iletebilirsiniz.

EŞYALARINIZ KORUMAMIZ ALTINDA

Nasılmı Yapıyoruz!

tabak paketleme 360x250 - Asansörlü Taşıma
masa paketleme 360x250 - Asansörlü Taşıma
unite paketleme 360x250 - Asansörlü Taşıma
koltuk paketleme 360x250 - Asansörlü Taşıma
tv paketleme 360x250 - Asansörlü Taşıma
dolap paketleme 360x250 - Asansörlü Taşıma
MÜŞTERİLERİMİZ TEKLİF İSTEDİLER İNDİRİMLİ TAŞINDILAR

Sıra Sizde!

SIK SORULAN SORULARINIZ

Aklınıza Takılan Ne Varsa

Eşyalarıma olası zararı kim karşılayacak?.

Eşyalarınıza olası zararı gelmesi durumunda firmamızın yapmış olduğu sigorta ile karşılanacaktır.

Firma hangi belgelere sahip?

Firmamız Yetki Belgesi, Vergi Levhası ve Taşıma Belgemiz olan K3 Belgelerimizle resmi olarak hizmet vermekteyiz.

Firma elemanlarının ustalık belgesi varmı ?

Firmamız kurulurken oluşturduğum ekibimiz yıllardır bizimle çalışmakta ve her eleman kendi işinde deneyim ve ustalık belgesine sahiptir.

Ekspertiz hizmetini nasıl yararlanırım ?

Firmamızın Ofis numarasını arayarak ekspertiz talep ediniz.

Firmada kaç eleman çalışmakta ?

Firmamızda 25 Eleman bulunmakta ve kendi ekibimizdir ayrıca yabancı eleman bulunmamaktadır.

Taşımacılıkta fiyat nasıl belirliyorsunuz ?

Öncelikle taşımanın kolaylığı ve zorluğuna göre fiyat değişe biliyor

Firmanızda kaç adet araç bulunmakta ?

Firmamızda parça eşya için 1 aracımız ve ev eşyaları içinde büyük 10 teker kapalı kasa araçtan 2 adet toplam 3 adet aracımız bunmaktadır.

VİDEO KÖŞEMİZ

Neler Yaptık Görmek İster misiniz?.

Paketlemelerimiz
Eşya Taşıma

Müşterilerimize kaliteli ve güvenli hizmet sunuyoruz.

İletşime Geç

Or Call 0312 332 13 14