Anafartalar Nakliyat

Anafartalar NakliyatAnafartalar Nakliyat şehir içi ve şehirler arası nakliyat firmaları olarak biz müşterimizin güvenini esas temel görerek çalışmalarını kendini geliştirerek sürdüren, yılların tecrübelerine sahip firmayız. Bu yöndendir ki Anafartalar evden eve taşımacılık sektöründe birçok taklidimiz bulunmaktadır. Biz bu alanda işimizi müşterimizin bize duyduğu itimat ile yapmaktayız ev, ofis büro malzemeleri ve sizin için kıymetli eşyalarınızı  uzman arkadaşımız beraberinde gelerek bakarak bir listeye her bir eşyanızın dökümünü çıkartıp sigortalıyoruz. Böylelikle sizin için değerli olan eşyalarınızın maddi manevi kaybı söz konusu olmaktan ortadan kaldırıyoruz. Size sağladığımız bu güven, diğer taklit ve korsan firmalarında bulunmamaktadır.

Anafartalar evden eve nakliyat Eşyanızın başına gelen en ufak zarardan tutun yüksek meblağ kaybı dahil hiçbir şekilde size ödeme yapmazlar. Çünkü bu taklit ve korsan firmalarında sadece size konuşmalarındaki verdikleri  söz ile işe başlarlar. Ama size yazılı bir sözleşme ve güvence yapmadıkları için hiçbir zararı da karşılaşmazlar. Buda size taşımanız sonucu mağduriyet ve can sıkıntısı olarak döner.

Bizim firmanızınım başındaki en büyük etken siz müşterilerimizin sigortalı taşımacılık yaparak güveninizi kazanarak bu kalitede çizgisinden ödün vermeden yola devam etmemizdir. Biz arkamızda bıraktığımız yıllarda birçok başarılı taşımacılığa imzasını bırakmış nakliye firmasıyız. Biz sektörümüzde taşımacılığın her dalında paketleme materyalleri temiz en sağlıklı ambalajlama, uzman eleman kadromuz ile sizlerin hizmetinizdeyiz.
Anafartalar nakliyat firmaları şehir içi ve şehirlerarası nakliyat firmacılığı olarak her turlu taşınmanızda alanında uzmanlık belgeleri olan ekibimizle yanındayız.
Günün her saati
telefonlarımızı arayarak bize ulaşabilirsiniz…

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked